הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

<-- יום 18 -->

Go down 
מחברהודעה
yaeli^^

מספר הודעות : 158

<-- יום 18 --> Empty
הודעהנושא: <-- יום 18 -->   <-- יום 18 --> EmptyTue Feb 22, 2011 7:25 pm

בימים 16-17 היה סופ"ש ולא קרה משהו מיוחד, אז אני ממשיכה הלאה. כמו בכל יום של משימה, יש הרבה חפירות והרבה אסטרטגיות, אבל בסופו של דבר צריך לסכם את זה בצורה מסודרת ובשביל זה אני כאן Smile

אז מה היה לנו היום?
1. יפתיאל מאיים ואבי מתערב
2. משימת חסינות רביעית (הפסדנו Sad )
3. המטרה: להציל את שבט שינגו
4. קרין מסכסכת
5. יפתיאל ועומרי משלימים! king
6. סוגרים קצוות עם לינוי

קצת אחרי שחזרנו לשבטים המקוריים, אבי ויפתיאל התחילו להיכנס ללחץ (בצדק) והתחילו לחפור לי כדי שאני אדיח את עומרי. הטיעון העיקרי שלהם היה שעומרי רוצה להדיח את יפתיאל (מה שהיה נכון באותו זמן) ושאם יפתיאל יודח אז אני אהיה בסכנה ובלהבלה... כמה בולשיט בשיחה אחת XD אני לא מאמינה שהחצוף הזה עוד אמר לי שלינוי וקרין מאה אחוז איתו ואם אני לא מצביעה איתו יהיה תיקו חחחחחחח
מתי בדיוק סגרת עם לינוי? ביומיים שהיא לא התחברה בכלל? XD בדיעבד הסתבר שגם קרין לא באמת הייתה איתו וידעה שזה או היא או הוא במועצה.

המשימה הבאה שלנו הייתה הדבר המפגר הזה עם הקוקוסים/אננסים/וואטאבר שהייתה גם בסמואה ובטרויה, וכמובן שלא היה לנו הרבה מזל >< כל הזמן ניסיתי למצוא איזשהו סדר במספרים ורשמתי כל מה שנפל, אבל עדיין ברוב הפעמים הפלנו מספרים גבוהים והמשימה נגמרה בהפרש די משפיל... אני חושדת שנתנאל בכוונה עשה את זה כי אמרתי לו שאני רוצה להפסיד ולהדיח את קרין XD כאילו באמת רציתי, אבל העדפתי לעשות את זה אחרי שגם ממרניון יודח מישהו ושיהיה לנו לפחות תיקו באיחוד =\

אחרי המשימה הייתי בבעיה גדולה. עומרי ויובל רצו להדיח את יפתי ולהיפך, והם העלו את הרעיון הכי מפגר שיש: לחרטט את יפתי שהם רוצים להדיח אותי. כאילו אין לו כבר מספיק סיבות לשכנע אותי לבגוד בכם scratch ראיתי שהדברים מתגלגלים למקום מאוד לא טוב, ואפילו במהלך המשימה יובל ויפתי כל הזמן רבו על שטויות. אני לא מוכנה לתת לשבט שלי להרוס את עצמו ולעמוד מהצד כשקרין הבוגדת המסריחה הזאת יורדת מהכוונת. הייתי חייבת להתערב! Basketball

משהו שמאוד הצחיק אותי אחרי המשימה היה שקרין (שלא החליפה איתי מילה כשהיינו בשבט הבנות, כן?) פנתה אליי כאילו אני בת הברית הקרובה ביותר שלה ושאלה ככה בלי בושה "למי את מצביעה?" XD כן כי אני ממש הולכת להגיד לך!! חיה בסרט :S אז חירטטתי אותה קצת שאני מתלבטת בין יפתי לעומרי ושנחכה ללינוי, בסוף לא היה לי כוח אליה כבר אז אמרתי לה להצביע לעומרי חח מסתבר שהתחמנית הקטנה הזאת באותו זמן דיברה עם עומרי ואמרה לו שיפתיאל רוצה להדיח אותו ושהיא לא באמת הייתה עם יפתי... מזל שיובל הבינה כמוני שזה נסיון עלוב להינצל.

אחרי שאני ויובל חפרנו לעומרי שעה שחייבים להדיח את קרין ושהיא סתם מנסה לסכסך בצורה מאוד שקופה, הוא הסכים והם החליטו לצרף את יפתיאל לברית רביעייה. בהתחלה זה נשמע לי כמו רעיון די מפגר ושזה כמו להגיד לו בפנים שהוא בתחתית הברית, אבל למרבה הפלא והשמחה הוא האמין להם, והסכים להצביע איתנו לקרין בלי בעיה. זה היה רגע מאוד משמח בכללי כי השבט שלנו ניצל, וידעתי שמקרה אבי לא יחזור על עצמו D=

קצת לפני שהלכתי לישון לינוי נזכרה להתחבר והייתי חייבת לדאוג שגם היא תצביע לקרין, אחרת היא בקלות יכולה להתהפך עלינו באיחוד. היא ניסתה בהתחלה לשכנע אותי ללכת על עומרי או יפתי, ומסתבר שגם היא לא באמת הייתה עם יפתי "במאה אחוז" XD ידעתי שזה הזוי מדי! בסופו של דבר שכנעתי אותה להצביע לקרין וגם היא הייתה צריכה לחרטט אותה קצת, כי מסתבר שקרין חשבה שאנחנו ברית בנות :S כבר אמרתי שהיא חיה בסרט?

תהנו lol!
חזרה למעלה Go down

<-- יום 18 -->
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1