הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

סיקווווווווווור! (;

Go down 
מחברהודעה
yuvalb1998

yuvalb1998

מספר הודעות : 255

סיקווווווווווור! (; Empty
הודעהנושא: סיקווווווווווור! (;   סיקווווווווווור! (; EmptyThu Feb 24, 2011 6:35 pm

עומרי-עומרי ישאר איתי עד הסוף , הוא יהיה איתי תמיד, לא יבגוד חס וחסה ,אנחנו ברית , וגם מעבר לברית אנחנו חברים טובים , אי אפשר לפריד בינינו , אנחנו נעשה הכל כדי שנישאר ביחד במשחק הזה , כדי להגן אחד על השני. אני סומכת עליו בעיינים עצומות.
יעל-יעל , עוד אחד מהברית המהוללת , אין ספק שהיא מאוד נחמדה , אני יכולה לסמוך עליה , אבל ברור שאני לא שוכחת לה את מה שהיא אמרה לי , ציפור קטנה לחשה לי מה היא חשבה עלי בתחילת המשחק , למרות שדעתה השתנתה , אני די בטוחה , אני לא אשכח לה אתזה שהיא קראה לי " חופרת על גאגא " , חוץ מהקטע הזה , אני יודעת שאפשר לסמוך עליה והיא תישאר בברית הזאת , כי זה פשוט כדאי לה . חוצמזה, אנחנו גם חברות די טובות (:
יפתיאל- יפתי , טוב הייתה לו מעידה קטנה בהתחלה , אבל בתכלס הוא נחמד , אני חושבת שהוא למד את הלקח שלו והוא יישאר איתי\איתנו בברית , הוא באמת נחמד , רק שהוא צריך לזכור לפעמים שהכל פה זה משחק ויש אנשים שלא שומרים על האמת , כמובן שזאת לא חובה , אבל הוא אפילו לא חושב עלזה שיכולים לרמות אותו , טוב לפחות ככה זה נראה מהצד שלי.
סקנדי- אין מה לדבר עליו , סקנדי מאוד חמוד , דיברתי איתי כמה פעמים במסנג'ר , לפני חלוקת השבטים היינו מיודדים , אבל הוא משחק את המשחק מאוד טוב , אז אין לדעת אם הכל היה שקר או לא , הוא אסטרטג טוב , אבל כמו כל אחד , גם סופו מגיע , והשורד האחרון - הוא לא יהיה .
יונתן- האמת , אני לא מכירה כ'כ את יונתן , כאילו דיברתי איתו פה ושם , זה היה נחמד כזה , אבל אני לא באמת מכירה אותו שאני יכולה להגיד עליו משהו , אני יודעת שהוא בברית עם סקנדי , זה אומר שהוא יודע להתחבר לאנשים הנכונים , אבל כמו סקנדי ואנשיו האחרים XD , גם לו יהיה סוף במשחק הזה .
באחת מהפעמים שיצא לנו לדבר, הוא ניסה להגן על הברית שלו בשבט שלנו -קרין . בקיצור לא הצליח לו כ'כ היא הודחה , אני בטוחה שהוא לא ישכח לי אתזה , כי אמנם הייתי איתו בסבבה , אבל מצד שני גם שיקרתי לו המון > <
נטלי - טוב , נטלי מאוד נחמדה(: , אבל כשהיא רוצה היא יכולה להיות נחשית , בקטע של המשחק לא היה לי כ'כ הרבה שיחות איתה , אבל אני יודעת שהיא ממש בסדר , אני לא חושבת שהביטחון פה יעלה לה לראש , כי היא יודעת כמו כל אחד , שכולם בסכנה מתמדת , במיוחד עם שבטים נחשיים כמו שלנו D:
רועי-טוב את רועי אני בכלל לא מכירה =.=
אני יודעת רק שהוא בברית עם סקנדי? ונטלי? ויוני? לא , באמת שאינלי מושג.
לטם- לטם אחלה , כשהיינו יחד בשבט בנות היא ניסתה לעזור במשימה והכל , לא הכי הלך לה , אבל לפחות היא ניסתה , אם אני לא טועה , היא בברית עם סקנדי [ כמו כולם בעצם =.= ] , אבל כנראה שלא יהיה לו ולאחרים ממש אכפת להדיח אותה ...
ליהי- כידוע לי היא בברית עם סקנדי , הנה שוב , קלטנו את הקטע שכולם עם סקנדי , יאללה אפשר לעבור .
תכלס היא נחמדה , אבל אם הייתי סומכת עליה קצת יותר מידי היא הייתה באה בהפוכה , אני לא סומכת פה כמעט על אפחד.
ניני- טוב , אין מה לדבר על נינוש(;
אין ספק שהוא נאמן לי , מבחינת שבט מרניון , אינלו ברית , זה ממש ברור לי , נינוש הוא לא אחד כזה שילך לאנשים וינסה ליצור איתם בריתות , אבל אני ועומרי די שומרים עליו [ בהתחשב בזה שאנחנו פשוט מפסידים בכל משימה , לא בכוונה כ'כ , וזה מונע מהם להדיח אותו =.= ]
לינוי-לינוי ממש נחמדה, בשבט בנות היא עזרה במשימה וכו' , אבל אני יודעת שהיא בברית עם נטלי [ כן , אני חושבת , אין להיות בטוח במקום שכזה . XD ] , לכן לא סמכתי עליה כ'כ , אם היא לא הייתה עוברת למרניון , אפשר היה להיות בטוחים שהיא תעוף.
בכל מקרה, חוץ מהקטע של הברית היא נחמדה, כמו שאמרתי ^ .
חזרה למעלה Go down

סיקווווווווווור! (;
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1