הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

<-- יום 24 -->

Go down 
מחברהודעה
yaeli^^

מספר הודעות : 158

<-- יום 24 --> Empty
הודעהנושא: <-- יום 24 -->   <-- יום 24 --> EmptySun Feb 27, 2011 2:43 pm

הייתי בטיול שנתי מיום חמישי עד אתמול, אז לא יכולתי לעדכן וגם לא לעשות את הסיקור מתמודדים XD אז אחרי העדכון היום אני אעשה גם אותו Smile

אז מה היה לנו השבוע?
1. משימת חסינות חמישית (הפסדנו Sad)
2. הטוויסט ששינה הכל
3. חרטוטים לסקנדי
4. משימת פרס שתקבע מי יודח
5. נפטרנו מסקנדי! (ומאליל מזוייף אחד XD)
6. אסטרטגיות להמשך המשחק

למשימה ביום רביעי הגענו בידיעה שאם לא ננצח בה, נגיע לאיחוד במיעוט. ועם כמה שניסינו, יגואר אחד מפגר הפיל אותנו XD אני לא מבינה בכלל את השיטות ניקוד של נתנאל ואת הסיבה שהמשימות כאן כל כך קצרות :S אבל למי אכפת, בסופו של דבר זה לא ממש שינה משהו. חחחח בזמן המשימה עומרי אמר כזה "היינו צריכים להדיח את לינוי" כן כי קרין הייתה ממש עוזרת! XD אני מתערבת איתכם שבמשימה של הקוקוסים היא בכלל עזרה לשבט השני...

טוב אז אחרי ההפסד המי-יודע-כמה שלנו, כבר לא הזיז לי כל כך להדיח את לינוי. אפילו לא הייתי צריכה לתרץ את ההדחה שלה כי היא לא באה לאף משימה :S כאילו פאק מה נראה לך? שלא תעזרי וישאירו אותך XD אבל המשחק הזה כבר לימד אותנו שלא משנה עד כמה אתה טיפש או לא תורם, תמיד יהיה איזה טוויסט שיציל אותך. במקרה הזה זה היה חילוף בין השבטים, ש2 אנשים ממרניון עוברים אלינו ומישהו מאיתנו עובר אליהם.
בהתחלה הייתי בטוחה שהם יקחו אליהם את עומרי או יובל, אבל נטלי שכנראה שולטת בשבט הזה הכריחה אותם לבחור ביני ללינוי XD עם כמה שזה נחמד מצידה לרצות אותי בשבט שלהם, טוב לי איפה שאני! Mad לא רוצה לעבור לשבט המשעמם וטוחן החסינויות שלכם!!

אז אחרי שהחלטנו מצידנו לקחת את סקנדי ויוני כדי להדיח אותם, חירטטתי לסקנדי שלינוי שפוטה של עומרי ושאני ויפתיאל נצביע איתו ועם יוני ונבגוד כדי שיבחרו אותה ולא אותי. בסוף זה עבד ובאמת בחרו את לינוי, וסקנדי ניסה לשכנע אותי בדרכים מאוד מאוד שקופות להדיח את עומרי >< אני יודעת שהם בחמולה גדולה ולא מתכוונים לקחת אותי לגמר! למה אתה חושב שאני עד כדי כך טיפשה? :S טוב האמת שזה סבבה שיחשוב, אבל ברצינות זה לא כאילו שאיתכם יש לי מקום ריאלי בברית כלשהי scratch חוץ מזה שעומרי ויובל משחקים גרוע בלי קשר, וסקנדי יותר חברותי מהם אז עדיף כרגע להיפטר מהמטרד הזה קודם.

אחרי שהם עברו אלינו הייתה להם משימת פרס רק של שניהם שבה למזלנו יוני זכה king משום מה עומרי ויובל היו עצובים והעדיפו להדיח את יוני כי "הוא יותר מסוכן מסקנדי" טובבב כאילו שראיתם את המשחק הקודם של יוני XD הבנאדם הזה כלבלב דשבורד, והוא שפוט של סקנדי ולטם בדיוק כמו קרין אז די להתלהב ממנו. הבעיה איתו שהוא באמת מעולה במשימות (כנראה הסיבה להפסדינו הרבים Rolling Eyes) ואם יש עוד משימת פרס הוא עלול לנצח :S אבל חלאס כמה משימות פרס?!? במשחקים רגילים יש גג 2 לכל שבט Suspect

טוב אז קצת לפני ההדחה ראיתי שסקנדי שלח לי הודעה בזמן שהייתי בטיול ש"יפתי איתו ורק צריך את הקול שלי". בהתחלה עוד איכשהו חשדתי אבל אין סיכוי שיפתי יחליט משהו כזה על דעת עצמו ואפילו לא יעדכן אותי XD גם אח"כ עומרי אמר שזה חירטוט נקמה על ההדחה של אבי. הכי מצחיק בהדחה הזאת היה שסקנדי מצא את האליל המזוייף (האמיתי אצלי Very Happy) וההדחה הייתה אפילו יותר משעשעת XD אחרי ההדחה התחיל ריב בין סקנדי ושפוטיו לבין עומרי, יובל ויפתי. כמובן שלא התערבתי אבל כ"כ רציתי להגיד להם "כן! תריבו! תמשיכו לסמן את עצמכם ולקבל קולות בזמן שאני לא! XD". חבל שהניאום פרידה של סקנדי לא חידש יותר מדי, אבל שיחה קצרה עם עומרי על ליהי כנראה חשפה שהיא בעצם שפוטה של נטלי.

לסיכום- המצב שלי במשחק השתנה מקצה לקצה. ממצב שבו אני צריכה לנצח ב2 משימות כדי להגיע בתיקו לאיחוד, אני במצב שבו אני צריכה להפסיד משימה אחת כדי להגיע ביתרון לאיחוד XD
נתנאל אני מצטערת על כל דבר רע שאמרתי אי פעם על הטוויסטים שלך! הצלת אותי XD (ואת לינוי Evil or Very Mad)
אז כרגע התכנונים שלי להמשך הם להפסיד במשימה הקרובה בכוונה ולהדיח את מטרד מס' 2 יוני. אח"כ באיחוד נהיה חמישיית שינגו + ניני כלומר רוב, ונוכל להדיח את מטרד מס' 3 לטם. התוכנית המקורית הייתה להדיח אחריה את רועי וליהי ובפיינל 7 לעשות מהפך עם יפתי, לינוי ונטלי. הבעיה בתוכנית הזאת היא שאם נטלי וליהי לא באמת כוח נפרד מעומרי, ניני ויובל אז אני לגמרי דופקת את עצמי. חייבת להיות איזה דרך לגרום להם להדיח אחד את השני לפני שמדיחים את לינוי ורועי שבהם עוד אפשר להשתמש. מה שאני חושבת לעשות זה בתחילת האיחוד להתעקש קודם על הדחת ליהי ואז בפיינל 9 לחבור לרועי, לטם, לינוי ויפתי להיפטר סופית מיובל והאליל המעצבן שלה. ואז לא משנה איפה נטלי עומדת אני במצב טוב ויכולה להדיח את מי שאני רוצה D:

עד כאן העדכונים שלי, תכף סיקור Cool
חזרה למעלה Go down

<-- יום 24 -->
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1