הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

עדכון קומונה יומי D:

Go down 
מחברהודעה
yuvalb1998

yuvalb1998

מספר הודעות : 255

עדכון קומונה יומי D: Empty
הודעהנושא: עדכון קומונה יומי D:   עדכון קומונה יומי D: EmptySun Feb 27, 2011 11:01 pm

היווווווווווווווווום , היום לא קרה משהו מעניין חוץ מהמשימה , אבל מה שכן , זה לא קצת .
הנה פירוט מורחב ויפהפה!:
תחילת המשימה , אני , יעל ויפתי , מתחילים במשימה , ואז פתאום בא יוני [שבכלל שכחנו שהוא בשבט שלנו XD] התחלנו במשימה וזכינו על ההתחלה ב-130 נקודותD:
ואז עומרי בא , והמשכנו במשימה , התלבטנו המון ולא יצא לנו כ'כ לשלוח תשובות . = \
מה שבטוח זה , ששבט מרניון ניסה להפסיד בכוונה. נטלי - הנציגה , חירבשה שמה דברים שזה לא יאמן!
והיא גם כתבה לפני התור שלה. בכל מקרה זה היה מזה לא בסדר , כי זה כ'כ שקוף הם רוצים להפסיד כדי ללכת למועצת שבט ולהעיף את ניני כדי להבטיח את עצמם באיחוד.
זה כ'כ לא בסדר, ואתה נתנאל נותן לזה להיות!
אסור להפסיד בכוונה זה לא טוב . מה שעוד יותר עיצבן זה שדיברתי עלזה עם נטלי והיא אומרת לי " זה מה שאתם רציתם לעשות עכשיו אתם אומרים שזה לא בסדר ? " וכאיללו , אנחנו לא רצינו בכלל . כל השבט שלהם זה טונה שמועות , הכל רץ שמה , והם מאמינים להכל!
טוב , יוני יכול לשמוח , לשם שינוי ניצחנו , בואו נסתכל על הצד החיובי של זה, יוני נשאר , בן שבט . אמנם לא איתי בברית , אבל , כן לפחות אינלנו מועצת שבט.
אנחנו [ עומרי , יעל ואני ] מנסים עכשיו להפיץ שמועה שלניני יש פסלון חסינות כדי שלא ידיחו אותו , הרעיון הוא ככה:
עומרי - מספר לליהי , הם כאילו " סומכים אחד על השני " , והם " מספרים הכל אחד לשני " .
יעל - סיפרה לסקנדי , בתקווה שהוא יעזור לה להתמודד עם זה שיש לו חסינות כי היא רוצה שהוא יהיה מודח.
בנתיים זה נראה שזה עובד.
לפי מה שאני יודעת , ניני עכשיו עם ליהי בברית זמנית , ביותר .
ליהי כנראה האמינה שיש לניני חסינות והיא איתו .
בכל מקרה , שלושה אנשים ביקשו לעשות משימת חסינות במרניון - ניני , ליהי ולינוי .
כנראה תיהיה משימת חסינות.
הלוואי שניני יזכה. כי אז מעיפים את רועי \ לינוי . כך או כך אם רועי או אם לינוי , זה לא ישנה כ'כ.
אני לא סומכת \ חשבתי לסמוך על אף אחד מהם.
אני יודעת שלרועי אין כ'כ מה לתרום לי , באמתש לא מכוונה רעה , פשוט זה המצב.
ולינוי ? היא הייתה עם נטלי ואני לא סומכת על אנשים ככה , כנראה שאי אפשר לעשות עם זה משהו.
בכל מקרררררררה...
אני מקווה שוב , שהכל יסתדר וילך טוב. בע"ה , נגיע לאיחוד הברית בשלום , והשלישיה שלנו לגמר .
בעזרת השם ! אמן . (:
חזרה למעלה Go down

עדכון קומונה יומי D:
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» עדכון קומונה יומי 3:
» עדכון קומונה יומי :]
» עדכון קומונה יומי :>
» עדכון קומונה יומי *-*
» עדכון קומונה יומי :)