הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

<-- יום 27 -->

Go down 
מחברהודעה
yaeli^^

מספר הודעות : 158

<-- יום 27 --> Empty
הודעהנושא: <-- יום 27 -->   <-- יום 27 --> EmptyWed Mar 02, 2011 4:11 pm

טוב אני מצטערת אבל הייתה הפסקת חשמל בקיבוץ -_- וכללל החפירה שלי נמחקה אז אני אסכם בקיצור על כל דבר:

ההדחה של ניני
כולם ניסו להפסיד ובגלל יובל ניצחנו. ניסינו לחרטט שלניני יש אליל, ליהי האמינה לזה והצביעה איתו. ניסינו גם לסכסך בין נטלי ללינוי אבל זה לא עבד. בסוף ניני הודח.

האיחוד
נטלי ולינוי חושבות שאני איתם בברית בנות (כנראה) והחליטו להדיח את ליהי בבליינדסייד כי חושבים שהיא מרגלת בשביל עומרי ולהגיד לליהי שיש פיצול קולות בין עומרי ליובל. בנוסף הם מפיצים שהקולות ילכו ליובל כדי שהיא תשתמש באליל עליה או על עומרי (אי אפשר לפצל בגלל שליהי כאילו עם עומרי) אני מצדי אמרתי לעומרי שכל הקולות ילכו אליו כדי שישתמש באליל ליתר ביטחון למקרה שנטלי משקרת, הבעיה שאולי זה לא טוב לי בכלל. עכשיו אני אסביר למה:

אם נטלי אומרת אמת:
ליהי מודחת בהצבעת 6-3-1 (אם ליהי לא עם עומרי) או 6-4 (אם היא כן איתו), עומרי משתמש באליל סתם.

יתרונות:
- נפטרתי ממישהי שאין לי קשר איתה ושאני לא יודעת עם מי היא
- נפטרתי מהאליל של יובל
- אני יכולה להמשיך לרגל אצל נטלי ולינוי

חסרונות:
- אני מאבדת מישהי שאולי תעבור צד בפיינל 9
- בפיינל 9 אני אהיה חייבת להשתמש באליל שלי על עומרי כדי לא להיות במיעוט, ואז בפיינל 8 אני נדפקת בתיקו.

אם נטלי משקרת:
נטלי מודחת 3-1-0 (6 קולות לעומרי מתבטלים) אם אין פיצול.
תיקו 3-3-1 בין יובל לנטלי (3 קולות לעומרי מתבטלים) אם יש פיצול.

יתרונות אם אין פיצול:
- נפטרים מנטלי
- אפשרות להעביר את ליהי בפיינל 9
- נפטרים מהאליל של יובל
- אני לא יוצאת סתומה Very Happy

חסרונות אם אין פיצול: אין חסרונות!

יתרונות אם יש פיצול: אין יתרונות, הלך המשחק...

חסרונות אם יש פיצול:
- יובל מודחת בהצבעה חוזרת כלומר מיעוט ולא משנה את מי מעבירים
- האליל מתבזבז
- אני יוצאת סתומה -_-

מסקנות:
1. אני בכל מקרה צריכה להצביע לנטלי כי אם יש פיצול והיא שיקרה לי אז אכלתי אותה מכל הכיוונים. וזה גם לא נורא כל כך כי היא אמרה לנו לרשום על כל הפתקים לליהי "בוגדת" אז היא בחיים לא תדע מי הצביע מה XD

2. אפשר לקחת סיכון ולהשתמש באליל על ליהי... אני לא לגמרי בטוחה בקשר לזה אבל אם נעשה את זה ונטלי לא שיקרה אז הרווחתי מכל הכיוונים!
- נפטרים מנטלי
- נפטרים מהאליל של יובל
- ליהי בטוח עוברת בפיינל 9 כי כל הברית שלה בגדה בה
- אני לא חייבת להצביע לנטלי

בקיצור, אני צריכה לחשוב טוב טוב מה אני עושה עכשיו כי כל דבר קטן ישפיע על המשחק בצורה קיצונית. ועוד יש לנו את המכירה הפומבית ופרס הקומונה שלא לקחתי בחשבון... נתנאל חסר לך שאני לא זוכה בפרס XD
חזרה למעלה Go down

<-- יום 27 -->
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1