הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

<-- יום 30 -->

Go down 
מחברהודעה
yaeli^^

מספר הודעות : 158

<-- יום 30 --> Empty
הודעהנושא: <-- יום 30 -->   <-- יום 30 --> EmptyFri Mar 04, 2011 8:25 pm

אני מעדכנת עכשיו כי שיניתי הרבה דברים באסטרטגיה שלי ואחרי ההדחה בטח כבר יהיו בלאגנים אחרים, אז בינתיים שתדעו את תוכניותיי הזדוניות Twisted Evil

התוכנית המקורית שלי:
לתת לליהי להיות מודחת, ושהאליל של יובל יתבזבז. ככה אני גם נפטרת ממישהי שאין לי קשר איתה, אליל לא רצוי ונשארת קרובה לנטלי ולינוי. במידה והן משקרות, הקולות ילכו כמעט בטוח לעומרי ואז הוא ישתמש באליל ונטלי תודח.

הבעיה בתוכנית הזאת:
שאם ליהי מודחת אז אנחנו עדיין במצב 5-4 ואין אף אחד אחר שיעבור אלינו... ואפילו אם נטלי משקרת והקולות ילכו לעומרי והיא תודח, מי מבטיח לי שליהי תעבור צד? בכל מקרה אנחנו עדיין במיעוט והתוכנית הזאת לא טובה, אז החלטתי לקחת סיכון ולעשות מהלך אמנם לא בטיחותי, אבל בהישרדות צריך לדעת גם לקחת סיכונים Very Happy

התוכנית החדשה:
קודם כל אני רוצה לציין שכל מה שאני אכתוב מעכשיו יקרה אך ורק אם נטלי ולינוי לא שיקרו לי ובאמת כולם מתכוונים להצביע לליהי. אני יוצאת מנקודת הנחה שזה לא שקר כי הן חופרות לנו על זה במשך כל כך הרבה זמן ואם הכל היה חרטוט, אני באמת מרחמת עליהן ומאחלת להן למצוא חיים.

מטרות התוכנית:
- להציל את ליהי מהדחה ובכך לגרום לה לעבור בפיינל 9
- להיפטר מהאליל של יובל
- להיפטר מלינוי
- להפיל את אשמת ההדלפה על רועי

Like a Star @ heaven הביצוע: Like a Star @ heaven
הדבר הראשון שהייתי חייבת לעשות הוא לוודא שנטלי תזכה בחסינות כדי שאני אוכל לשכנע את ברית שינגו להצביע ללינוי. זה לא היה קשה מדי כי נטלי אמרה לכולנו לעזור לה במשימה והיא אכן זכתה בהפרש גדול, והיה מצחיק לראות איך אף אחד חוץ מעומרי וממנה לא השתתף XD
אחרי המשימה עומרי, יובל ויפתי התחילו להתווכח ביניהם למי צריך להצביע ועל מי נפיל את האשמה. כמובן שהדבר המתבקש לעשות היה להדיח את לינוי ולהאשים את רועי, שגם ככה לינוי לא סמכה עליו ונטלי לא סובלת אותו ורבה איתו כמעט בכל משימה אפשרית.
אחרי הרבה ויכוחים מפגרים שלנו הצלחתי סוףסוף לשכנע אותם להצביע ללינוי! D: אני לא מאמינה שהמעצבנת הקטנה הזאת עומדת להתפנות מהאי cheers

אבל התוכנית עדיין לא הושלמה. הייתי צריכה לשכנע את הברית שהתוכנית של נטלי ולינוי "השתנתה" ושהקולות ילכו לליהי. עומרי כמובן לא האמין לי וישר חשב שאני בוגדת XD
אני אמנם אבגוד בו בסופו של דבר אבל עכשיו? כשאתה גם ככה במיעוט?! מה זה ייתן לי? scratch שמישהו יפנה את הפרנואיד הזה לטיפול או משהו ><
בסופו של דבר הם האמינו לי ואפילו הסכימו להשתמש עליה באליל אבל לא הסכימו שאני אצביע לליהי בטענה ש"זה מסוכן מדי וגם ככה נהיה ברוב אז למי אכפת מנטלי". למי אכפת?!? לי אכפת!! Mad חצוף אני זאת שצריכה לחטוף ממנה אחר כך את הצעקות!

אז אחרי שסגרנו שהאליל ישומש על ליהי ושאנחנו נצביע ללינוי, נשאר רק לסגור פינה אחת: האם לשתף את ליהי בכל התוכנית הזאת או לא? מסתבר שעומרי לא חשב לעדכן אותנו והוא כבר רץ אליה בעצמו הטיפש, וסיפר לה שהברית של נטלי מלכלכים עליה ורוצים להדיח אותה. למה זה היה טוב? אתה מודע לזה שאולי היא תרוץ לספר להם הכל ויעלו עליי שאני מדליפה?! בסוף לא ממש סגרנו את העניין, אבל עומרי ויובל התעקשו לדבר איתה עד שכבר לא היה לי כוח להתווכח איתם... אם יעלו עליי זה בעיה שלהם tongue

טוב אני מניחה שזה הכל >< לגבי הקטע של ההצבעה מה שהחלטתי לעשות זה כן להצביע לליהי, ואחרי ההדחה שהם יראו שהכל עבד לחרטט להם שנטלי אמרה לכל אחד לכתוב משהו אחר ולא הייתה לי ברירה אלא להצביע לליהי XD כאילו שזה משנה scratch
חזרה למעלה Go down

<-- יום 30 -->
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1