הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

<-- יום 38 -->

Go down 
מחברהודעה
yaeli^^

מספר הודעות : 158

<-- יום 38 --> Empty
הודעהנושא: <-- יום 38 -->   <-- יום 38 --> EmptyMon Mar 14, 2011 6:10 pm

וואי מזמן לא כתבתי פה XD ויש לי המון מה לעדכן, אז בואו נתחיל D=

משימת הלפידים geek
זה היה קל משחשבתי... נתחיל מזה שיובל, ליהי ונטלי בכלל לא באו אז היה קל להוציא אותן בתירוץ של "בוא נוציא קודם את מי שלא בא". אחר כך יפתי עף אפילו בלי שאני אכבה לו, ורועי ולטם ויתרו על המשימה. מה אתם דפוקים? לוותר על משימה?? טוב האמת שגם אני סוג של ויתרתי כי נתתי ליוני לנצח אותי בשאלה האחרונה. אני איום מספיק גדול גם בלי החסינויות האלה... כשאני באמת אצטרך את החסינות (פיינל 6-4) אני אלחם עליה, כרגע זאת מטרה מיותרת על הגב.

Like a Star @ heaven ההדחה של לטם Like a Star @ heaven
זוכרים שבמקור נטלי הייתה אמורה להיות מודחת? אז זהו, שהגיעו לאוזניי כל מיני שמועות שלטם מתכננת בהדחה הבאה להתהפך גם עליי וגם על נטלי, ולצרף אליה כמה אנשים כדי לארגן מרד. מה שאומר שאם אני מדיחה את נטלי אני בעצם חוסכת לה חצי מהעבודה, ואני הולכת להיות הבאה בתור. מה גם שנטלי היא בנאדם שמאוד קרוב אליי ועוזר לי, ולטם? תזכירו לי מי זאת? XD
אני מעדיפה להשאיר בצד השני אנשים שהם כמה שיותר קרובים אליי, וחוץ מרועי לטם היא כרגע הכי פחות קרובה וגם הכי מאיימת אז... להתראות D=
לשכנע את יובל, יפתי וליהי שצריך לשנות ללטם היה הרבה יותר קל מציפיתי. איכשהו תמיד שאני מנסה לשכנע אותם, הם לא משתכנעים ממני ואז מישהו קופץ עם אותו שם שהצעתי בטיעון הכי מפגר שיש וכולם מסכימים פתאום XD
טוב מה זה משנה, העיקר שאני מדיחה את מי שאני רוצה ואם לא הייתי מארגנת את השיחה איתם, נטלי כבר לא הייתה פה היום.

בקרת נזקים study
כמו כל הדחה שבה בוגדים, צריך לדבר עם הנבגדים ולשכנע אותם שזה היה נחוץ והגיוני ושאתה עדיין איתם. התגובה שלהם הייתה מוזרה רצח XD נתחיל מזה שיוני בכלל לא כעס, היא פ-י-ר-ג-ן לי! מה אתה אמיתי? XD הרגע הדחתי את החברה הכי טובה שלך!! נטלי גם לא כעסה יותר מדי רק התעצבנה שהצבעתי איתם והיא קצת יותר פרנואידית מתמיד עכשיו. רועי היחיד שבאמת כעס, וזה נתן לי פתח להתחיל במסע השיכנועים לבגידה נוספת בפיינל 7 כדי לוודא מעל כל ספק שיוני ונטלי יישארו איתי בפיינל 6 כשנגיע להדחת יובל הגורלית.
אז מה בעצם אמרתי להם? את האמת. שלטם תיכננה להתהפך עלינו והייתי צריכה לעצור אותה בזמן. מסתבר שהיא באמת דיברה על זה עם יוני ואמרה לו שאנחנו מסוכנות (חכמה הלטם הזאת D=) אבל הוא לא הסכים איתה. ישר קפץ לי לראש מה שהוא אמר אחרי ההדחה של סקנדי... זה מצחיק שכל פעם שמדיחים חבר של יוני הוא "לא הסכים איתו" או "לא סבל אותו" scratch
מה שהרס את אופוריית הברית המחודשת היה שלטם הייתה חייבת להוציא את עצמה קדושה מעונה ולא הודתה שהיא עמדה להתהפך עלינו XD אני ממש לא קונה את זה! מצד שני אפשר להבין אותה, גם אני הייתי מתנהגת ככה אם הייתי מתכננת הרבה קדימה ופתאום עפה בבום.

זה הכל לבינתיים D:
אני יודעת שקרו עוד דברים מאז, אבל כדי לשמור על הסדר אני אכתוב אותם כבר באשכול של ההדחה העשירית.
תהנו Very Happy
חזרה למעלה Go down

<-- יום 38 -->
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1