הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

* שאלון מועצת שבט *

Go down 
2 posters
מחברהודעה
נתנאל
Admin

מספר הודעות : 727

* שאלון מועצת שבט *  Empty
הודעהנושא: * שאלון מועצת שבט *    * שאלון מועצת שבט *  EmptyMon Mar 21, 2011 5:59 pm

קחו בחשבון שכל מה שתכתבו כאן יפורסם בקומונה הראשית ושאר המתמודדים יוכלו לקרוא זאת!

Like a Star @ heaven שבט נגרו - הגעתם לפיינל 4, איך תרגישו להיות מודחים רגע לפני הגמר?

Like a Star @ heaven יעל - את היחידה שבטוח תיהיה בגמר. האם את חושבת שלולא החסינות היית מודחת? ואם כן, האם זה פוגע בסיכוייך לזכות?

Like a Star @ heaven יונתן וליהי - מ1-10 עד כמה אתם בטוחים אתם תיהיו בגמר?

Like a Star @ heaven יונתן, נטלי וליהי - איך ההרגשה שלכם תיהיה שאם א
חד מימכם יהיה המושבע האחרון במשחק ולא ישב בגמר?

Like a Star @ heaven שבט נגרו - ובפעם האחרונה למשחק זה, וגם חשוב יותר מתמיד - ע"פ מה אתה מצביע היום?

Like a Star @ heaven שבט נגרו - נשארתם 4 אנשים וגם אם רציתם וגם אם לא נורא התקרבתם אחד לשני בזמן האחרון, ההדחה הזאת תיהיה לכם קשה?

לא לשכוח!
Like a Star @ heaven השאלות מנוסחות בלשון זכר אך מיועדות לשני המינים.
Like a Star @ heaven אין לענות על שאלות שמופנות למתמודד אחר.
Like a Star @ heaven אל תשכחו להשאיר כאן את הקול שלכם לאדם שאותו אתם רוצים להדיח עד יום רביעי בשעה 17:00 לכל המאוחר.
Like a Star @ heaven את השאלון עצמו רצוי למלא עד השעה 15:00 ביום רביעי.

המועצה תתקיים ביום רביעי בשעה 18:00
חזרה למעלה Go down
https://surv.forumhe.com
♥Natali

מספר הודעות : 192

הודעהנושא: Re: * שאלון מועצת שבט *    * שאלון מועצת שבט *  EmptyTue Mar 22, 2011 7:24 pm

שבט נגרו - הגעתם לפיינל 4, איך תרגישו להיות מודחים רגע לפני הגמר? באסה.

יעל - את היחידה שבטוח תיהיה בגמר. האם את חושבת שלולא החסינות היית מודחת? ואם כן, האם זה פוגע בסיכוייך לזכות?

יונתן וליהי - מ1-10 עד כמה אתם בטוחים אתם תיהיו בגמר?

יונתן, נטלי וליהי - איך ההרגשה שלכם תיהיה שאם א
חד מימכם יהיה המושבע האחרון במשחק ולא ישב בגמר?
אממ נתבאס ,אבל וואלה הגענו רחוק (:

שבט נגרו - ובפעם האחרונה למשחק זה, וגם חשוב יותר מתמיד - ע"פ מה אתה מצביע היום?
ע"פ נאמנות לברית שלי,וחובות קודמים.

שבט נגרו - נשארתם 4 אנשים וגם אם רציתם וגם אם לא נורא התקרבתם אחד לשני בזמן האחרון, ההדחה הזאת תיהיה לכם קשה?
הכל זה משחק ,ואני אוהבת פה אחד אחד.

ההצבעה שלי :
ליהי
זה בשביל לינוי .(:
חזרה למעלה Go down
♥Natali

הודעהנושא: Re: * שאלון מועצת שבט *    * שאלון מועצת שבט *  EmptyThu Mar 24, 2011 12:42 am

טוב אז הי,מי שעוד לא יצא לו להכיר אותי וגם מי שכן.
תראו אני באתי למשחק הזה משתי סיבות : אחת היא נתנאל כי הוא ביקש והוא ממש השקיע במשחק ,והשניה היא שפשוט זה היה נראלי ממש כיף.
בקומונה לא הסברתי הרבה,לא רשמתי ולא שיתפתי מישהו במהלכים ,חשיבות ובעיקר רגשות שלי.עוד ביום הראשון של פרסום הקאסט הוסיפו אותי שתי בנות מדהימות לינוי ויעל .כבר מהרגע הראשון נוצר בנינו אחלה חיבור ועשינו וועידה והחלטנו ללכת על גמר בנות משמע ברית שרק שלושתנו נהיה בגמר ותמיד ביחד עד הסוף.אבל המזל לא האיר לי את פניו ולא יצא לי להיות איתן בשבט ,במהרה יצא לי ליצור קשר עם לטם ,רועי (שנוצר מריב מועח) ופשוט נתנאל זרק לי שיש מישהו שמעריץ את כריסטינה אגילרה (הזמרת האהובה עליי מי שלא יודע) ומאוד רציתי ליצור איתו קשר,גיליתי שאנחנו רואים אחד את השני בתפוז בפורום של כריסטינה הרבה והכל ,וסגרנו על ברית לא מוצהרת.במשימת החסינות הראשונה לקחתי על עצמי לעשות את התמונות והיו כאלה כמו רועי שרק דירבנו אותי והייתי בלחץ , אחרי ההפסד המחשבה הראשונה שלי הייתה להדיח את רועי אבל בעצם הבנתי שלהדיח מישהו שעוזר בתכלס במשימות זה לא חוכמה ,ומכרו לי מעשייה שצחי רוצה להדיח אותי ,את צחי לא הכרתי ככה שלא היה לי אכפת שנגיד לו ביי ביי .והחלטתי לפתוח סוג של דף חדש עם רועי כי אותו בכלל לא הכרתי וסתם רבנו ריב שטותי ,יצא לי לדבר איתו ולסגור גם איתו ברית.במהרה עשינו וועדיה של כמה אנשים :אני לטם ליהי ניני יונתן סקנדי ורועי והחלטנו על ברית בשביל להעיף את צחי ,וכך היה .כאב לי על ההדחה שלו כי לא ממש הספקנו להכיר והכל..אחרי כמה משימות והכל פשוט הבנתי שכשאני עם רועי לטם ויוני (בשבט שלי קצת לפני האיחוד) ,אני נמצאת בידיים טובות,אבל מסתבר שגם שם רצו להעיף אותי ,בכל מקרה לאט לאט הגעתי לאיחוד ,התחילו שמועות על זה שליהי בעצם לא איתנו והיא עם עומרי וכל אלה ,לא האמנתי עד שלינוי (לחילופין זיו)אמרה לנו שליהי בוגדת שלחה שיחות והכל ,והיינו בשוק ותיכננו להעיף את ליהי ,אבל שיובל שלפה פסלון על ליהי היינו בטוחים שלינוי אמרה להם ,ומסתבר שלא זו יעל .זכיתי פעמיים בחסינות ,במועצה שאחרי המכירה הפומבית יעל סיפרה לנו שהברית של עומרי ויובל מצביעים ליוני –אני ויעל קנינו שני רמזים למקום הימצאו של הפסלון ,שנינו מצאנו אותו רק שאחד אמיתי והשני מזוייף לא ידענו מי של מי ומה ,אז העברנו את שניהם ליוני ופשוט מישהי דאגה שעומרי ילך ,ועמרי הלך..אני יודעת של פני השטח לא נראיתי מסוכנת או משהו ,את כל הדברים ,שיחות עשיתי במסן –לא לא ניסיתי להסית מישהו מהברית שלהם אלינו ,הייתי סגורה על מי שאנחנו רק ש..פשוט אני שיחקתי את המשחק בצורה הכי אחרת שכמה אנשים פה שיחקו –אני הראיתי לכם את נטלי האמיתית ,לא שיקרתי לאפאחד לא רימיתי אפאחד ,לא העמדתי פנים שאני בשתי בריתות ולא העמדתי פנים שאני מישהו אחר .יכול להיות שזה משהו שדפק אותי ,אבל הוכחתי שהישרדות זה לא רק שקרים ומירמות –אלא אפשר להגיע רחוק במשחק הזה גם אם לא תשקר ותהיה מי שאתה אז כן אני גאה בעצמי שהגעתי לגמר ,לנצח אני לא אנצח כי הזוכה יודע מראש –כי הוא שיחק את המשחק בשקרים ובתככים –בדיוק מה שכולכם חושבים שצריך!.אז נמשיך בסדר העיניינים ? חח..אז היה איזשהוא שלב שלא היה לי כוח למשחק ,בגלל משברים משפחתיים מאוד כבדים ואפילו יום שישי אחד החלטתי לפרוש באמצע המשחק בהסוואה של "עלק ריב עם נתנאל" ,משיחה עם נתנאל החלטתי שלא לפרוש אלא פשוט להפסיק להילחם ולתת את הכל מעצמי ,כי זה לא יעזור לי במצב שהייתי.כאשר הכל היה נראה טיפה יותר טוב זה היה במועצה שרבתי עם יפתיאל בצאט ,ואחרי הריב הזה רק הבנתי מזה באמת "הישרדות" שזה גם משימות,גם ריבים וגם הכל..ונכנס לי רעל בעיניים למקסימום –להגיע לגמר ,כי לנצח זה משהו שאני לא יכולה לשלוט בו.אז אחרי המועצה הזאת ובעזרת כמה שליחת שיחות וועידה של הברית של יובל ע"י יעל הבנתי שאני מסומנת ,יעל מכרה לנו סיפור מאוד זול שליעל יש פרס קומונה למרות שהיא מחזיקה באחד כזה,ושהיא תשים או ווטו או חסינות על יפתי או ליהי.החלטנו לא לקחת סיכון ושבכ"מ אולי נגיע לתיקו –ושנצביע למישהו מאיתנו ,אחרי כמה זמן החלטנו שזה יהיה רועי ,ורועי החליט להקריב את עצמו והוא הצביע לעצמו –וזה הדבר שאני הכי מעריכה בכולם פה ,הוא מלך ואני מעריצה אותו על זה בידיעה שאני לא הייתי עושה אותו דבר.אחרי ההדחה של רועי היה לי כואב אבל שוב הסתכלתי קדימה ,אחרי משימת החסינות שיעל נצחה בה הייתי בטוחה שזהו אני הולכת ואז יעל אמרה לי שבדיוק ברגע הזה היא זכתה בפרס הקומונה האישית (מה שלא נכון כי היא זכתה בו באיחוד) והיא מעבירה לי את הפסלון ,וקדימה בואו נצביע ונעיף את יובל .ההדחה של יובל הצליחה ונשארנו 4 לנו היה ברור שליהי עפה כי היינו בטוחים שיעל אשכרה איתנו ואממ מתברר שלא ממש אבל זה התברר רק בזמן מוקדם מדי שלפני זה כולם אמרו לי להיזהר ממנה ואני חייתי בסרטים שהיא הדבר הכי חמוד שקיים ,טוב כולנו טועים.אז על ההדחה של ליהי אין לי מה לדבר כי מה שקרה זה פשוט בגידה של יעל באותה שניה התעצבנתי מאוד,וביקשתי מיעל לספר לי הכל ,ה-כ-ל .היא ספרה לי את הכל והייתי מזועזעת עד עמקי נשמתי ,אבל וואלה בייבי ככה זה המשחק ,אבל כמו שאמרתי הישרדות ושקרים הולכים יד ביד כל הזמן אבל לכל שקר יש גבול.בעיקרון האסטרטגיה שלי לא הייתה כמו של דן תחמן שלנו אלא פשוט הייתי מי שאני ,לא שיקרתי הלכתי עם בני הברית שלי עד הסוף ואני שמחה שלפחות יוני איתי פה בגמר .אז אני לא אשב פה עכשיו וירשום לכם מאה ואחת סיבות למה להצביע דווקא לי ,אני פשוט אגיד לכם שנתתי את כל כולי במשחק הזה ,השקעתי המון שעות ונכסתי לזה והרגשתי את כל המשחק ,כל הרגשות בגידה ,לחץ לפני מועצה ,פחד לפני משימה ובעצם הכל חוץ מהרעב ומהאי ניקיון שסובלים בהישרדות האמיתית ,אבל עברתי פה דברים יותר עמוקים.אז עוד לפני ההתחלה ממש התחלת המשחק הזה באתי לפה עם כמה חברים מהפורום :עומרי יובל ניני ליהיא ,שהייתי בטוחה שנהיה כולם בברית אחת גדולה אבל חח לא הלך ממש ,אז מי אני חושבת שישאר איתי עוד אחרי?אני לא יודעת ,אני מאוכזבת פה קשות מכמה ומהמלכים שלהם ,אבל אני חושבת שיוני באמת נשמה ואני מקווה שניפגש עוד בעינייני כריסטינו'ש ,אני בטוחה שאני ורועי עוד נשב ונדבר ,וחח אני שוב יזכור איך שלימדתי אותו לא לכתוב טוב! אלא לכתוב סמיילי חמוד  ,אני בטוחה שלטם ואני עוד נדבר פעם פה ופעם שם ,אני בטוחה שאני עומרי יובל ליהי וניני נמשיך לדבר בדיוק כמו עכשיו מחוץ להישרדות,אני מקווה שיצא לי לשמור על קשר עם עוד אנשים .
אז זאת אני –נטלי בן שימחון כמו שלא שמעתם אף פעם ,אתם יכולים להחליט מה שתחליטו ,אני מקווה שההחלטה תהיה טובה ,לי .(:
תודה על ההקשבה וסורי על החפירה .
בהצלחה ליוני וליעל D:
חזרה למעלה Go down
♥Natali

הודעהנושא: Re: * שאלון מועצת שבט *    * שאלון מועצת שבט *  EmptyThu Mar 24, 2011 1:23 am

איך ולמה הגעתי למשחק הזה ?
איך?נתנאל חבר טוב שלי מכמה פורומים ,הוא דיבר במשך הרבה זמן על מה שהוא הולך לפתוח ואז הוא ביקש ממני לשלוח טופס. והסיבה היא שפשוט זה היה נראלי ממש כיף ,והיה נראלי שאני אצליח לשרוד פה.

הבריתות הראשונות..
ביום הראשון של פרסום הקאסט הוסיפו אותי שתי בנות מדהימות לינוי ויעל .כבר מהרגע הראשון נוצר בנינו אחלה חיבור ועשינו וועידה והחלטנו ללכת על גמר בנות משמע ברית שרק שלושתנו נהיה בגמר ותמיד ביחד עד הסוף.אבל המזל לא האיר לי את פניו ולא יצא לי להיות איתן בשבט ,במהרה יצא לי ליצור קשר עם לטם ,רועי (שנוצר מריב מועח) ופשוט נתנאל זרק לי שיש מישהו שמעריץ את כריסטינה אגילרה (הזמרת האהובה עליי מי שלא יודע) ומאוד רציתי ליצור איתו קשר,גיליתי שאנחנו רואים אחד את השני בתפוז בפורום של כריסטינה הרבה והכל ,וסגרנו על ברית לא מוצהרת
במשימה &הדחה הראשונה:
במשימת החסינות הראשונה היה לכולם חשוב לנצח,כי הרי לא הספקת להכיר אנשים ולא הספיקו להכיר אותך..אז נתתי את כל כולי.. במשימת החסינות הראשונה לקחתי על עצמי לעשות את התמונות והיו כאלה כמו רועי שרק דירבנו אותי והייתי בלחץ , אחרי ההפסד המחשבה הראשונה שלי הייתה להדיח את רועי אבל בעצם הבנתי שלהדיח מישהו שעוזר בתכלס במשימות זה לא חוכמה ,ומכרו לי מעשייה שצחי רוצה להדיח אותי ,את צחי לא הכרתי ככה שלא היה לי אכפת שנגיד לו ביי ביי .והחלטתי לפתוח סוג של דף חדש עם רועי כי אותו בכלל לא הכרתי וסתם רבנו ריב שטותי ,יצא לי לדבר איתו ולסגור גם איתו ברית.במהרה עשינו וועדיה של כמה אנשים :אני לטם ליהי ניני יונתן סקנדי ורועי והחלטנו על ברית בשביל להעיף את צחי ,וכך היה .

מההדחה השנייה ,ועד לגמר :
לטם ליהי ניני יונתן סקנדי ורועי והחלטנו על ברית בשביל להעיף את צחי ,וכך היה .כאב לי על ההדחה שלו כי לא ממש הספקנו להכיר והכל..אחרי כמה משימות והכל פשוט הבנתי שכשאני עם רועי לטם ויוני (בשבט שלי קצת לפני האיחוד) ,אני נמצאת בידיים טובות, לאט לאט הגעתי לאיחוד ,התחילו שמועות על זה שליהי בעצם לא איתנו והיא עם עומרי וכל אלה ,לא האמנתי עד שלינוי אמרה לנו שליהי בוגדת שלחה שיחות והכל ,והיינו בשוק ותיכננו להעיף את ליהי ,אבל שיובל שלפה פסלון על ליהי היינו בטוחים שלינוי אמרה להם ,ומסתבר שלא- זו יעל .זכיתי פעמיים בחסינות ,במועצה שאחרי המכירה הפומבית יעל סיפרה לנו שהברית של עומרי ויובל מצביעים ליוני –אני ויעל קנינו שני רמזים למקום הימצאו של הפסלון ,שנינו מצאנו אותו רק שאחד אמיתי והשני מזוייף לא ידענו מי של מי ומה ,אז העברנו את שניהם ליוני ופשוט מישהי דאגה שעומרי ילך ,ועמרי הלך..אני יודעת של פני השטח לא נראיתי מסוכנת או משהו ,את כל הדברים ,שיחות עשיתי במסן –לא לא ניסיתי להסית מישהו מהברית שלהם אלינו ,הייתי סגורה על מי שאנחנו רק ש..פשוט אני שיחקתי את המשחק בצורה הכי אחרת שכמה אנשים פה שיחקו –אני הראיתי לכם את נטלי האמיתית ,לא שיקרתי לאפאחד לא רימיתי אפאחד ,לא העמדתי פנים שאני בשתי בריתות ולא העמדתי פנים שאני מישהו אחר .יכול להיות שזה משהו שדפק אותי ,אבל הוכחתי שהישרדות זה לא רק שקרים ומירמות –אלא אפשר להגיע רחוק במשחק הזה גם אם לא תשקר ותהיה מי שאתה אז כן אני גאה בעצמי שהגעתי לגמר ,לנצח אני לא אנצח כי הזוכה יודע מראש –כי הוא שיחק את המשחק בשקרים ובתככים –בדיוק מה שכולכם חושבים שצריך!.אז נמשיך בסדר העיניינים ? חח..אז היה איזשהוא שלב שלא היה לי כוח למשחק ,בגלל משברים משפחתיים מאוד כבדים ואפילו יום שישי אחד החלטתי לפרוש באמצע המשחק בהסוואה של "עלק ריב עם נתנאל" ,משיחה עם נתנאל החלטתי שלא לפרוש אלא פשוט להפסיק להילחם ולתת את הכל מעצמי ,כי זה לא יעזור לי במצב שהייתי.כאשר הכל היה נראה טיפה יותר טוב זה היה במועצה שרבתי עם יפתיאל בצאט ,ואחרי הריב הזה רק הבנתי מזה באמת "הישרדות" שזה גם משימות,גם ריבים וגם הכל..ונכנס לי רעל בעיניים למקסימום –להגיע לגמר ,כי לנצח זה משהו שאני לא יכולה לשלוט בו.אז אחרי המועצה הזאת ובעזרת כמה שליחת שיחות וועידה של הברית של יובל ע"י יעל הבנתי שאני מסומנת ,יעל מכרה לנו סיפור מאוד זול שליובל יש פרס קומונה למרות שהיא מחזיקה באחד כזה,ושהיא תשים או ווטו או חסינות על יפתי או ליהי.החלטנו לא לקחת סיכון ושבכ"מ אולי נגיע לתיקו –ושנצביע למישהו מאיתנו ,אחרי כמה זמן החלטנו שזה יהיה רועי ,ורועי החליט להקריב את עצמו והוא הצביע לעצמו –וזה הדבר שאני הכי מעריכה בכולם פה ,הוא מלך ואני מעריצה אותו על זה בידיעה שאני לא הייתי עושה אותו דבר.אחרי ההדחה של רועי היה לי כואב אבל שוב הסתכלתי קדימה ,אחרי משימת החסינות שיעל נצחה בה הייתי בטוחה שזהו אני הולכת ואז יעל אמרה לי שבדיוק ברגע הזה היא זכתה בפרס הקומונה האישית (מה שלא נכון כי היא זכתה בו באיחוד) והיא מעבירה לי את הפסלון ,וקדימה בואו נצביע ונעיף את יובל .ההדחה של יובל הצליחה ונשארנו 4 לנו היה ברור שליהי עפה כי היינו בטוחים שיעל אשכרה איתנו ואממ מתברר שלא ממש אבל זה התברר רק בזמן מוקדם מדי שלפני זה כולם אמרו לי להיזהר ממנה ואני חייתי בסרטים שהיא הדבר הכי חמוד שקיים ,טוב כולנו טועים.אז על ההדחה של ליהי אין לי מה לדבר כי מה שקרה זה פשוט בגידה של יעל באותה שניה התעצבנתי מאוד,וביקשתי מיעל לספר לי הכל ,ה-כ-ל .היא ספרה לי את הכל והייתי מזועזעת עד עמקי נשמתי ,אבל וואלק בייבי ככה זה המשחק ,אבל כמו שאמרתי הישרדות ושקרים הולכים יד ביד כל הזמן אבל לכל שקר יש גבול.
מה הייתה האסטרטגיה שלי ?
בעיקרון האסטרטגיה שלי לא הייתה כמו של דן תחמן שלנו אלא פשוט הייתי מי שאני ,לא שיקרתי הלכתי עם בני הברית שלי עד הסוף ואני שמחה שלפחות יוני איתי פה בגמר,המהלכים שלי היו פשוטים מאוד: מי שמאיים להעיף –ע"פ היכרות הבנתי שמי ששולט בברית שינגו זה עומרי ויובל ,ושאותם בעצם צריך להעיף. .לא הלכתי לבני ה"מחנה" השני וניסיתי להסית אלינו אנשים ,להדליף פרטי הצבעה או משהו כזה פשוט סמכתי על בני הברית שלי בעיניים עצומות וזהו .אני מהטיפוסים המאמינים (כמה שזה ישמע קיצ'י) ואני מאמינה שעל כל שקר נענש למעלה ^ .אז כולה משחק וירטואלי ,אבל אני לא ראיתי את עצמי יושבת ומשקרת לאנשים במקלדת-פשוט לא.אולי זה לא נחשב לשחק את המשחק ?אולי לא שיחקתי מספיק טוב?
מבחינה חברתית..
טוב בכללי אני טובה בלדבר עם אנשים ,בלסחוף אחריי ופשוט להיות עם אנשים .ידעתי שבמשחק הזה הכלי הזה חשוב ועוזר ,אני מודה שיש לי פיוז קצרצר ואני מתעצבנת מהר ,כן וזה מה שסימן אותי אצל יפתי אבל אני מאמינה שהכל לטובה.אני מישהי שקל להתחבר אליה ,אני זורמת בצחוקים ,לא כבדה והכל.בקשר לתדמית –באודישן הזה סתם יצאה לי תדמית של ביץ' וכמה אמרו לי שגם במשחק עצמו .אז לא אני לא כלבה דופקת חברים במציאות –ידעתי להתאים את עצמי להישרדות,וכן גם ניסיתי שתחשבו שאני טיפה מאיימת –לא חשבתי שזה מה שיסמן אותי .
במשימות..
אממ אני זכיתי 3 פעמים בשרשרת חסינות (פסלון נחשב?)ואני חייבת לאמר שזאת אחת ההרגשות אם לא ה!,להבין שלא משנה מה קורה אתה בטוח בשלב הבא..אח..ממש כיף..אז בכמה משימות שהרגשתי מאויימת נתתי את כל כולי וניצחתי בשתיים מהן..ולגבי הפסלונים שיהיה ברור :במכירה הפומבית זכיתי לרמז למיקומו של הפסלון,אחרי כמה זמן מצאתי וגם יעל ,לא ידענו מה מזוייף ומה אמיתי והחלטנו להשים א תכל הכסף על הקופה והופ יוני נשאר.אחרי זה יעל העבירה לי את הפרס קומונה שלי ובזכותה אני פה –באמת בזכותה!יעל ,תודה לך (:
אז למה כדאי לכם להצביע לי?
אוקי אז כדאי לכם להצביע לי בגלל שאני שיחקתי את המשחק בדרכים הכי הגונות שיש,והגעתי לפה.כל מהלך ומהלך תיכננתי.כמו שאמרתי מעל פני השטח נראה שהייתי סתם עוד מתמודדת ,אבל מתחת לפני השטח הייתי אחת המתמודדות.
אני מאוד מקווה שתצביעו לי,ולא כי יש מיליון בסוף אלא ממש באלי לקחת את המשחק הזה,זה פעם ראשונה שאני משתתפת במשו כזה וזו חוויה נהדרת לזכות!
אז בבקשה ,תצביעו ,זאת תהיה הפעם הראשונה שאני אשמח לראות את השם שלי על הפתק.(:
אז מי אני חושבת שישאר איתי עוד אחרי?
אני לא יודעת ,אני מאוכזבת פה קשות מכמה ומהמלכים שלהם ,אבל אני חושבת שיוני באמת נשמה ואני מקווה שניפגש עוד בעינייני כריסטינו'ש ,אני בטוחה שאני ורועי עוד נשב ונדבר ,וחח אני שוב יזכור איך שלימדתי אותו לא לכתוב טוב! אלא לכתוב סמיילי חמוד  ,אני בטוחה שלטם ואני עוד נדבר פעם פה ופעם שם ,אני בטוחה שאני עומרי יובל ליהי וניני נמשיך לדבר בדיוק כמו עכשיו מחוץ להישרדות,אני מקווה שיצא לי לשמור על קשר עם עוד אנשים .

אז זאת אני –נטלי בן שימחון כמו שלא שמעתם אף פעם ,אתם יכולים להחליט מה שתחליטו ,אני מקווה שההחלטה תהיה טובה ,לי .(:
תודה על ההקשבה וסורי על החפירה .
בהצלחה ליוני וליעל D:
חזרה למעלה Go down

* שאלון מועצת שבט *
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» * שאלון מועצת שבט *
» * שאלון מועצת שבט *
» * שאלון מועצת שבט *
» * שאלון מועצת שבט *