הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

<-- יום 5 -->

Go down 
מחברהודעה
yaeli^^

מספר הודעות : 158

<-- יום 5 --> Empty
הודעהנושא: <-- יום 5 -->   <-- יום 5 --> EmptyTue Feb 08, 2011 5:34 pm

אז כמו שאמרתי אתמול, אני אעשה קודם סדר בכל מה שקרה היום וכל אחד יילך לפסקה שמעניינת אותו D:

אז מה היה לנו היום?
1. חשיפת הקולות לחסינות
2. נטלי מתעצבנת Laughing
3. משימת הפרס
4. יפתיאל מציק! scratch
5. ברית הבנות
6. עוד חשיפות למיניהן...

אז מה שקרה זה שנחשפו הקולות לחסינות וזה היה פשוט כואב כמה שזה צפוי XD אני ולינוי הצבענו לנטלי כמו שאתם יודעים, אבי ויפתיאל הצביעו לחברם היקר צחי (או במילים אחרות- לעצמם XD) ועומרי ויובל הצביעו איך לא לחברם לחמולת הגאגא ניני tongue רק קרין התקועה הזאת הייתה חייבת להצביע ללטם ולהרוס לנו חחח מזל שבסוף זה לא שינה..

הגעתי היום לגילוי חשוב מאוד!! גם נטלי נמצאת בחמולת הגאגא! affraid מי היה מאמין, אה? החדשות הטובות הן שהיא עכשיו מסוכסכת עם עומרי ויובל בגלל שהם לא הצביעו לה, ומנגד היא הפכה להיות הרבה יותר קרובה אליי ואל לינוי (: אפשר לסמן וי בקטע הזה. עומרי התעצבן עליי כי הוא חשב שסיפרתי לו אבל עשיתי לו סצנות כלבלביות וכרגע נראה שזה לא משנה לו.. אני מקווה XD

בגלל כל הקטע של התיקו המושלש הייתה משימה להכריע (ממש קלה אגב, לא הייתי צריכה אפילו לעזור) ולמזלי נטלי ניצחה! cheers אז אפשר לישון בשקט במועצה הקרובה כי צחי/ניני הולכים הביתה!! יוהוווו lol!

אני לא יודעת אם כבר הזכרתי את זה אבל מלבד העובדה שיפתיאל ואבי הם אותו בנאדם, הבנאם הזה גם נורא מציק S: זוכרים שאבי אתמול הכריח אותי לעשות איתו ברית? אז היפתיאל הבן זונה הזה בא אליי משום מקום בלי שבכלל דיברנו לפני זה (!!) בכל מני יציאות אם יש לי כבר ברית ושהוא שמע שאני חזק עם עומרי ויובל WTF מה הוא רוצה מחיי XD אז חירטטתי לו איזה משהו וסיפרתי לעומרי כדי לקרב אותו אליי. כמובן שגם סיפרתי ליפתיאל על הברית עם אבי כדי לא לעורר חשד..

אני שמחה לבשר שסוף סוף יש לי ברית אמיתית! XD אני, לינוי ונטלי עשינו ברית בנות שנקייה (כמעט) מקשר לחמולות למיניהן, ואני מאמינה שאפשר לסמוך עליהן לטווח הקרוב. זה לא אומר שאנחנו עכשיו באש ובמים אבל לפחות יש לי גב כלשהו אם אני אצטרך. הבעיה שאם יגלו שאני מקושרת לנטלי יעשו לי בלאגן כי היא ממש שנואה בשבט שלה =\ צריך לחשוב מה עושים בקשר לזה...

אז החשיפה הכי גדולה של היום הזה היא בעצם חשיפת הברית השולטת במרניון: סקנדי-לטם-יוני-ליהי. אני לא בטוחה שליהי באמת איתם בגלל הקטע עם ניני אבל אני מניחה כרגע שהם ביחד לצורך אינטרסים זמניים. מה שהבנתי עוד זה שנטלי די שונאת את רועי ורוצה להדיח אותו, למרות שהברית של סקנדי מעדיפה את צחי או ניני אז באמת אין לי מושג איך זה ייגמר שם, כנראה שהיום נגלה? geek

ייאללה ביי ^^
חזרה למעלה Go down

<-- יום 5 -->
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1