הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

<-- יום 8 -->

Go down 
מחברהודעה
yaeli^^

מספר הודעות : 158

<-- יום 8 --> Empty
הודעהנושא: <-- יום 8 -->   <-- יום 8 --> EmptyFri Feb 11, 2011 8:52 pm

לא פתחתי אשכול חדש ליום 7 פשוט כי לא קרה בו כלום וגם לא ממש הייתי על המחשב.. אז נעבור לאירועי היום שהיה די מעניין מכמה בחינות Smile

אז מה היה לנו היום?
1. אבי כבר לא יצור
2. משימת חסינות שנייה (הפסדנו Sad)
3. עומרי מתחרפן
4. עומרי ויובל פתטיים יותר ממה שהם היו עד עכשיו
5. לטם מנסה לחרטט אותי ללא הצלחה

טוב אז השיחה הראשונה שהייתה לי היום הייתה עם אבי. ותתפלאו, אני כבר לא לגמרי בטוחה שהוא ויפתיאל זה אותו בנאדם. ליפתיאל יש יציאות מוזרות והוא מנסה להיות אסטרטג בצורה מפגרת, אבל אבי דווקא ממש אחלה! D: אני אפילו שוקלת שיתוף פעולה איתו אחרי שיפתיאל יעוף Rolling Eyes

טוב המשימה השנייה הייתה ממש דפוקה XD נתנאל נתן לנו תמונות של מקומות "מוכרים" בעולם והיינו צריכים לדעת מה הם XD אני לא יודעת אם זאת הייתה יותר בושה לי, שלמרות שאני לומדת גיאגרפיה 5 יח"ל לא ידעתי כ-ל-ו-ם! או יותר בושה ליובל שהייתה כמעט בכל המקומות האלה אבל לא זכרה את השמות שלהם Laughing

בזמן המשימה עומרי נכנס פשוט לאקסטזה XD לא ידעתי אם לצחוק או לבכות שאני תקועה איתו בשבט. הוא כל הזמן צעק עלינו שאנחנו חופרים בועידה במקום לרענן (לא כי זה ממש יעזור כשההודעה עוברת לעמוד הבא -_-) ועוד כשהתמונות עולות שנה אחרי שההודעה עולה XD ברור שלא יכולתי להתווכח איתו אז המשכתי בהתנהגות הכלבלבית האופניית שאני מפגינה לידו, כדי שלא ירגיש מאויים ממני ^^ אני לא מאמינה שאפילו על יובל הוא צעק! ואותה הוא עוד מכיר אז קטל אותה בלי חשבון, ולמרות שהיא רבה איתו שם (ואח"כ גם עם סקנדי בפורום) בסופו של יום היא עדיין חברת חמולה נאמנה >.>

אחרי המשימה השבט התכנס כדי לדון בשאלה הגורלית: האם מדיחים את מריו או שהולכים על כל הקופה, לוקחים סיכון ובכלל מדיחים את מריו XD החלטה קשה, לא? scratch כי משום מה עומרי ויובל דרשו מאיתנו להגיד מאה פעם שנדיח אותו לפני שזה "נסגר רשמית".
זוכרים את הועידה הזאת שהם דיברו אליי כאילו לא הייתי בשיחה? אז היום הם התעלו על עצמם XD אחרי שכולם סגרו על מריו הם פתחו איתי עוד ועידה ושאלו אם כולם באמת הולכים להצביע מריו. ויובל אמרה כזה "רק אידיוט לא ירשום על הפתק 'מריו'" חחחחחחחחחחחחחחחחח הרגה אותי XDDD די אני בשבט עם חבורת מפגרים וזה מצויין לי Laughing

עוד משהו נחמד שקרה היום היה אחרי ההדחה, שלטם עשתה לי הצגה של "את לא מודחת נכון??" XD כאילו זה לא שאני פוסלת על הסף אפשרות שכן אכפת לה ממני, אבל זאת דרך מאוד מאוד שקופה לברר את מי מדיחים מהשבט השני. כשעשיתי את זה לנטלי זה לא עבד אז למה נראה לך שעליי זה יעבוד? :S בסוף אמרתי לה שנצביע למריו מכמה סיבות:
1. אין אף אחד בשבט שאמור לא לדעת על זה
2. מריו בעצמו לא מתחבר בכלל
3. זה לא איזה מהלך גדול שצריך לשמור מהם בסוד
4. זה יכול לחזק אצלם את התחושה שעומרי ויובל שולטים פה וצריך להיפטר מהם באיחוד
5. כנות זה תמיד דבר טוב Smile ואני רוצה לקרב אליי את לטם

אז זהו להיום D: מקווה שנהניתם^^
חזרה למעלה Go down

<-- יום 8 -->
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1