הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

<-- יום 10 -->

Go down 
מחברהודעה
yaeli^^

מספר הודעות : 158

<-- יום 10 --> Empty
הודעהנושא: <-- יום 10 -->   <-- יום 10 --> EmptySun Feb 13, 2011 6:38 pm

נתחיל ממה שקרה ביום 9. לא ממש היה לי כוח להתחבר כי ידעתי שמריו בטוח מודח פה אחד ואני אפילו לא צריכה את החסינות... אבל לכל מקרה התחברתי לכמה דקות כדי לברר מה קורה וכרגיל אף אחד לא דיבר איתי -_- אנשים כאן כל כך יבשים, אין שום אינטראקציה בין אלה שלא הכירו מלפני המשחק חוץ ממשימות והדחות :S
בסוף עומרי זכה במשימה, יאי לו P: שיהנה מהחסינות הלא נחוצה והגדלת המטרה הענקית גם ככה על הגב שלו XD

אז מה היה לנו היום?
1. מריו מודח, איזו הפתעה tongue
2. ערבוב בזמן הכי לא מתאים XD
3. אני בשבט עם חבורה של הזויות!!
4. הברית הראשונה
5. הברית השנייה
6. הבריתות האמיתיות ותכנונים להמשך

טוב אין לי הרבה מה להגיד על ההדחה של מריו חוץ משהיא הייתה די מיותרת. יכלו פשוט להעיף אותו אוטומטית כי הוא ממילא לא שיחק Sleep אם זה עזר לי? זה עזר קצת לקבל אמון בשבט כי עד שלא מגיעים להדחה אי אפשר לדעת מי אמין ומי לא. ובכלל מריו היה מוקש במשחק הזה בשבילי והוא טס בדיוק בזמן P:

אחרי ההדחה הייתה "הודעה דרמטית" וישר פחדתי שיש ערבוב. זה הדבר האחרון שאני צריכה עכשיו אחרי שגיליתי את מאזן הכוחות בשני השבטים ושמתי את עצמי במצב מצויין! אבל מה לעשות, זה חלק מהמשחק וצריך להתמודד עם זה, אפילו שזה ממש טיפשי לעשות ערבוב אחרי 2 הדחות...
אם זה לא מספיק שהיה ערבוב, זה היה ערבוב של בנים נגד בנות, כלומר הפסד במשימה XD אני מאוד מקווה שזה לא משהו קבוע כי אנחנו כל כך הולכות להיכחד חחחחח הבנות במשחק הזה מעבר לזה שהן לא חכמות במיוחד הן גם לא מפגינות יכולת מדהימה במשימות (אהמיובלאהמ) ואני בכלל לא בטוחה שאני אצליח ליצור כאן ברית שתשמור עליי לאורך זמן, אבל תהיו בטוחים שאני אנסה Smile

מרגע שהתערבבנו עומרי ישר ניסה לדחוף אותי ואת יובל לברית עם כל מה שזז, בלי להבין שהוא רק מסמן את עצמו יותר (ועל הדרך גם אותי! Mad ) ושום ברית אמיתית לא תצא מזה.
חוץ מהמאמצים הכושלים שלנו ליצור ברית אמינה נראה שהבנות איבדו כמה תאים אפורים בערבוב הזה (למרות שאני בספק אם היה מה לאבד XD) ודי זיינו לי את השכל במשך שעות על מי הן רוצות בברית ומי לא, ועם מי הן כביכול בברית כבר... הכי בלטה בקטגוריה הזאת היא נטלי שאני לא בטוחה שאפשר לסמוך עליה ממש... היא מוזרה ולמרות שהיא הייתה נחמדה עליי בהתחלה אני ממש לא חושבת שהיא אמיתית איתי!

הברית הראשונה שעשינו הייתה אמורה להיות אני, יובל, לינוי ונטלי. ברית שהאמנתי בה בהתחלה עד שהסתבר שיובל ונטלי לא ביחסים הכי טובים, ונטלי אמרה לי במילים האלה "אני לא רוצה ברית איתה" :S זאת הייתה אחת השיחות ההזויות אם לא ה- ועוד לפני זה נטלי סיפרה ליובל שהיא "כאילו בברית עם ליהי, לטם, לינוי ויעל" בנוכחותי scratch מה לעזאזל נסגר איתך ילדה?

הברית השנייה שהייתה יותר יוזמה של עומרי, הייתה לצרף את ליהי ולטם. יובל דיברה עם לטם וסמכה עליה (טעות מס' 1, הרי לטם וקרין באותה כתה ואין מצב שאחת תהיה בברית והשנייה לא) ואת ליהי עומרי גייס כי הם הרי מכירים מלפני המשחק, כמה מפתיע XD אבל אני לא סגורה על כמה יובל וליהי קשורות... ואם יש איזשהו אמון ביניהן. אני אסביר את זה יותר בפירוט בפסקה הבאה D:

אז הבריתות האמיתיות שיש בשבט הזה הן:
- אני ויובל
- אני ולינוי
- לטם וקרין (וליהי?)
- אני, נטלי ולינוי (כבר לא בטוחה לגמרי)

עכשיו מה הבעיה? לא משנה עם מי אני נמצאת אני במיעוט, אלא אם נטלי איתי. וכרגע אני ממש לא סומכת על נטלי... בוא נתחיל מזה שהיא ושאר המרניוניות לשעבר סביר להניח משתפות פעולה, וקרין עוברת אליהן אפילו בלי שכנוע בגלל שהיא נרשמה עם לטם (אמרתי כבר שאני שונאת אנשים שנרשמים ביחד?). אני יודעת שהמטרה הראשונה שלהן היא יובל אבל מה יהיה עליי ועל לינוי? Sad נטלי תשמור עלינו? אני לא חושבת! XD
הקטע שאני לא יודעת למי ליהי באמת נאמנה, מבינים? יכול להיות שהיא עם לטם וקרין ויכול להיות שהיא עם עומרי ויובל, ככה שאני באמת לא יודעת מה אני עושה.

עכשיו לגבי שבט הבנים:
אני יודעת שסקנדי, יוני ורועי בברית ממרניון ועומרי בברית עם ניני. מה שאני לא יודעת זה איפה אבי ויפתיאל נמצאים. מה שאני מניחה זה שהם יישארו נאמנים לעומרי ויקחו טרמפ על העאלק "מעבר צד" של ניני כדי להיות בברית הרוב. אבל סקנדי לא פראייר ובטוח ינסה להפריד ביניהם, וגם אני לא פראיירית ואם ליהי עם עומרי אני ממש לא רוצה שהם יתחזקו. אז מה עושים? מאזנים Smile
- אם ליהי מצביעה עם בנות שינגו, אני מתערבת ועוזרת לסקנדי לפרק את הברית של עומרי.
- אם ליהי מצביעה עם בנות מרניון, אני עוזרת לעומרי ודואגת להדחתו המיידית של סקנדי.
ככה שום ברית לא מקבלת יותר מדי כוח, והמשחק ממשיך כסדרו sunny

טוב אני סיימתי כאן D: תהנו^^
חזרה למעלה Go down

<-- יום 10 -->
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1