הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

יום מספר 15

Go down 
מחברהודעה
Linoy

מספר הודעות : 53

יום מספר 15  Empty
הודעהנושא: יום מספר 15    יום מספר 15  EmptyThu Feb 17, 2011 9:21 pm

ידעתי שבשבט הבנים יהיה בלאגןןןןןןן cherry
מה הלך שם ?? אז השמות הבולטים הם אבי, שלא איתנו עוד, סקנדי ועומרי. היה לי ברור שהשם של עומרי יעלה ... אבל הייתה לי תקווה שיודח. רק בשביל שאני לא יעשה את זה ... יהיה לי קשה להדיח אותו... גם בתכלס כי לדעתי יהיה קשה למצוא נגדו רוב . וגם בגלל שהוא סומך עליי נראלי. אבל צריך לבגוד מתישהו לא ?

בכל מקרה ישר שהתחברתי גם יפתי וגם יובל פתחו בשיחה (וגם נתנאל כפרעליו, אבל זה לא קשור alien), יפתי ממש מיואש וחושב שהוא המודח הבא, ניסיתי לעודד אותו, אבל בשיחה עם יובל היא עושה לי כזה "יפתי המודח הבא, סוגר?" חחח משעשע. בכל מקרה אמרתי לה שנראלי שכן, אני לא יעשה מהפכות בשביל יפתי .. אני לא הכי הכי סומכת עליו, עם כמה שהוא סומך עליי לא יודעת עד כמה הוא בקשר עם כולם, מה שבטוח זה שהוא נואש בטירוף, ואפשר לנצל את זה . הוא אמר לי שסקנדי בגד בו , וזה רק מאשר את זה שהרגשתי שסקנדי הוא שחקן טוב ... הוא כזה שבקשר עם כולם, רק איתי לא חחחחח, והשם שלו תמיד עולה בשיחות ..

בשיחה עם יובל היא הודיעה לי שהברית שלנו תקפה, והכניסה אותי לברית איתה, עם יעל, ועם עומרי. כאילו זאת ברית חדשה שנוצרה עכשיו עלק, אבל כאילו אני בפנים וקרין לא בדיוק .. ואת זה אני ממש אוהבת. פחדתי שאני יהיה זאת שבחוץ והראשונה שתעוף .. ובמצב הזה אולי, במקרה שאני יהיה חייבת להציל את עצמי זה יהיה אפשרי .
יאלה עפתיייייייייי Sleep
חזרה למעלה Go down

יום מספר 15
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» יום מספר 29
» יום מספר 13
» יום מספר 4
» יום מספר 5
» יום מספר 23