הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

<-- יום 15 -->

Go down 
מחברהודעה
yaeli^^

מספר הודעות : 158

<-- יום 15 --> Empty
הודעהנושא: <-- יום 15 -->   <-- יום 15 --> EmptySat Feb 19, 2011 6:03 pm

טוב כמו שכבר אמרתי ביום 10 התחלקנו לפי בנים ובנות, והסיבה שמאז לא עידכנתי היא בין היתר שלא היה לי כוח וחשק, וגם לא השראה. די נמאס לי מהמשחק הזה... אני לא מצליחה ליצור קשרים עם אף אחד, נראה שאנשים כאן אך ורק בשביל לשחק ולא שום דבר מעבר, אז כל מה שאני צריכה לעשות זה להציע בריתות לכולם? ככה מנצחים? זאת לא ההישרדות שאני מכירה. איפה השיחות הקצת יותר עמוקות מליידי גאגא? סקנדי הגדיר את זה בצורה יפה: LAME.

אז מה היה לנו השבוע?
1. משימת חסינות שלישית (ניצחנו!)
2. הבחירות לאי הגלות
3. יובל זוכה באליל ואיך עליתי על זה
4. מזימות סקנדי
5. נסיון לסיכול מזימות סקנדי XD
6. אבי מדיח את עצמו בבליינדסייד scratch
7. חוזרים לשבטים המקוריים, שינוי באסטרטגיה Cool

אז כמו שאמרתי, אחרי טוויסט הבנים נגד בנות (או כמו שאני קוראת לו: טוויסט הסתומים נגד צבועות) הייתה לנו משימה ממש קלה של לספור דברים בתמונות ולתת אירוע שקשור לזה. עם המהירות של נטלי והידע של ליהי (סליחה, של ויקיפדיה Razz ) ניצחנו את הבנים בהפרש גדול מאוד ואפילו בלי להתאמץ יותר מדי. אני מודה שלא תרמתי למשימה אבל למי אכפת? היה עדיף לי שנפסיד כדי לבדוק באיזה צד ליהי נמצאת...

אחרי המשימה נתנאל ביקש מכל שבט לבחור 2 מתמודדים. כולם פחדו שהם יעברו לשבט השני חוץ מיובל שהייתה שמחה מאוד לעבור שבט ולהיות עם עומרי וניני, ונטלי שכמוני הבינה שמדובר באי הגלות. בסופו של דבר אחרי הרבה ויכוחים טיפשיים וחסרי טעם שתיהן נשלחו עם סקנדי ויוני. זה נורא עיצבן שלא הייתה בבנים נציגות ממחנה הגאגא אבל כנראה יש לזה הסבר =\

אחרי המשימה של הגלות הסתבר לי שמי שמנצח לא מקבל רמז, אלא ישר את האליל :S מה זה הטמטום הזה? טוב שהוא לא אומר לנו גם מי זכה ומתי הוא עומד להשתמש בו -_- עכשיו אני יודעת בוודאות שלאחד מהארבעה האלה יש אליל, וכנראה שזה אצל יובל. איך עליתי על זה? פשוט מאוד. אם האליל היה אצל סקנדי/יוני הם לא היו מתאמצים כל כך לפצל את הקולות ופשוט שמים אותו על סקנדי. ואם נטלי הייתה זוכה (מה שחשבתי שבטוח יקרה, כי במשימה המקורית היא הפציצה) היא הייתה כמעט בטוח מספרת לי על זה, אז היחידה שנשארה זאת יובל. עוד עובדה מעניינת היא שמאז אותה משימה עומרי ויובל כבר לא חופרים לי על המשחק, פתאום הם לא צריכים אותי lol!

טוב אז אתם כבר פחות או יותר יודעים מה הייתה המזימה של סקנדי... לגרום לאבי ויפתיאל לבגוד בעומרי. אין לי מושג למה הם סמכו עליו, בעיקר אחרי שהוא הדיח להם את צחי scratch מה שאני מניחה שהוא העתיק/זייף להם שיחות שעומרי ידיח אותם, מה שכמובן לא קרה בסוף -_-

ברגע שהבנתי שאם סקנדי לא יודח עכשיו הוא כנראה יגיע לאיחוד, הייתי חייבת להתערב. דיברתי עם אבי ועומרי וזייפתי להם שיחות של סקנדי עם ליהי (זה היה דווקא איתה כי היא היחידה שלא הבטחתי לה ברית.. בדיעבד אני מתחטרת שלא הפלתי את זה על קרין =\) שבה הוא מספר לה על המזימה ועומרי האמין לזה, אבל לא שלחתי אותה לאבי כי הוא כ"כ היה נחמד אליי עם הלבבות והנשיקות והייתי בטוחה שאין מצב שהוא יסמוך על סקנדי אחרי כל מה שאמרתי לו, והייתי בשוק לגלות שהמטומטם הצבוע והשקרן הזה הצביע בסוף לעומרי למרות הכל Mad לפחות הוא קיבל את מה שהגיע לו והודח P:

עומרי מזה עיצבן אותי אבל... הוא לא יכל להגיד לי שהוא מצביע לסקנדי? :S מדבר אליי כמו מפגרת "יש לי תוכנית.. אני אסביר לך אחרי המועצה" כאילו מה אני כבר יעשה עם המידע המודיעיני הזה?!? כולה יכולתי לעזור לך ולשלוח את זה לאבי XD אבל כנראה שהוא לא היה מאמין לי בין כה וכה... באמת שאלו רמות טמטום חדשות Neutral

אחרי המועצה נתנאל לקח אותי, לטם וניני כי לא היינו נציגים באף משימה וביקש מאיתנו להתנדב לבחור שבטים חדשים XD הפעם שלושתינו היינו מאוחדים נגד ההנהלה ולא היינו מוכנים עוד פעם לעבור את העינוי של הסתגלות לשבט חדש. חלאס!! עברנו בקושי 3 הדחות ואתה כבר רוצה לערבב שוב? זאת כבר ממש התעללות מיותרת :S בסופו של דבר הוא הסכים להחזיר אותנו לשבטים המקוריים ואלה חדשות טובות מאוד, כי זה אומר שיש סיכוי טוב שאני אצליח להגיע לאיחוד.
המכשולים שעומדים בדרכי כרגע:
- ניני, ליהי ונטלי במיעוט בשבט השני וצריך לחשוב איך מצילים אותם כי הם היחידים שיעברו אלינו באיחוד
- יש לנו בוגדת בשבט (קרין) ולמרות זאת עומרי ויובל חמים על יפתי... נכון לעכשיו נראה לי שהצלחתי לשכנע אותם להיפטר קודם ממנה
- לינוי. למרות שהייתי מאוד קרובה אליה יש לי הרגשה רעה לגביה =\ לא יודעת להסביר
- סקנדי בטוח יהיה באיחוד, וכל מילה נוספת מיותרת. אני מקווה שהפעם לפחות ילמדו את הלקח ולא יאמינו לו...

עד כאן חפירותיי, נתראה ביום ראשון Basketball
חזרה למעלה Go down

<-- יום 15 -->
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1