הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

סיקור מתמודדים כי משעמם ...

Go down 
מחברהודעה
l.m.y

l.m.y

מספר הודעות : 165

סיקור מתמודדים כי משעמם ... Empty
הודעהנושא: סיקור מתמודדים כי משעמם ...   סיקור מתמודדים כי משעמם ... EmptyWed Feb 23, 2011 3:57 pm

כי משעמם לי וזה הדבר הכי מעניין שאי יכולה לעשות XD
כל אחד יקבל סמיילי וצבע...
מקרא סמיילים :
Very Happy אחלה מתמודד/ת
Razz חמווד/ה
Smile סביר
Shocked מי אתה?
Laughing אחד המצחיקים אם לא ה...
Wink נחמד/ה +

יאללה נתחיל D:
אני עושה לפי הסדר שאתה אמרת...
שבט מרניון : cheers
סקנדי - Razz בן בריתי D: הוא ניזהר מאוד בגלל מה שקרה באל דורדו XD אבל תכלס אם הוא בגמר יש לו הרבה סיכוי לנצח ואנחנו נהיה בגמר ביחד D: אמן בכותל XD
רועי - Smile הוא בטוח שהוא ה-אסטרטג הוא מחליט הכל והוא אומר מה עושים XD חבל שהוא חי בסרט ....

יונתן - Laughing יוני יוני יוני.... הוא מאושר שהוא לא המודח השני XD הוא מאוד מצחיק אותי... אם הוא ממש רוצה הוא יהיה איתנו בגמר אבל תמשיך לקרוא XD אההה והוא רצה לפרוש אז אמרנו לו שאסור לו XD
ליהי - Very Happy חמוודה D: למרות שאני עדיין חושדת שהיא עם פורום גאגא אבל יאללה היא איתנו בגמר D:

נטלי - Smile יש לה ברית חזקה עם לינוי ויעל מהשבט השני .... בגלל זה היא קצת מפחידה אותי... אני חושבת שבאיחוד היא תעבור לעומרי.... למרות שהיא אומרת שהיא שונאת אותו...
ניני - Shocked זה אומר הכל לא? לא דיברנו אפילו פעם אחת והוא הצביע לי.... אז ביי ביי ניני

שבט שינגו : tongue
יובל - Wink היא נחמדה והכל אבל היא עם עומרי... השפוטה שלו וזה דיי מעצבן...

יעל - Razz וואי היא ממש חמודה D: מכל השבט שלה אני מעדיפה אותה...

יפתיאל -Shocked דיברנו פעם אחת וזה הספיק

עומרי - Shocked לא דיברנו אפילו פעם אחת במשחק... אז מה אם אתה בשבט השני Razz לא צריך אותך... אתה גם ככה תודח בקרוב...

לינוי - Laughing חחחח היא ממש חמודה והיא מצחיקה אותי XD השנייה הכי חמודה מהשבט שלה..

זהו D:
מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!! מרניון לשלטון!!!
חזרה למעלה Go down

סיקור מתמודדים כי משעמם ...
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» סיקור מתמודדים!
» שיחות עם מתמודדים
» משעמם P: מאוד
» סיקור המתמודדים! 23.2.11
» סיקור על כל מתמודד