הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

הסיקור שלי לגביי המתמודדים !

Go down 
מחברהודעה
נתנאל
Admin

מספר הודעות : 727

הסיקור שלי לגביי המתמודדים ! Empty
הודעהנושא: הסיקור שלי לגביי המתמודדים !   הסיקור שלי לגביי המתמודדים ! EmptyThu Feb 24, 2011 2:23 pm

אז ככה, אני יתחיל מהשבט הלא אהוב עליי כ"כ

שבט מרניון.

לטם - היא שחקנית מצוינת, אני ממש אוהב אותה. היא לא מעדכנת הרבה בקומונה אבל אני יכול איכשהו להבין את האסטרטגיה שלה במשחק. היא לכאורה מצטיירת תמימה במשחק הזה, אבל יש לה ראש. היא יכולה לעשות מהלכים יפים מאוד! חבל לי שהיא נגררת אחריי סקנדי, אבל סקנדי עבר שבט. וזה ייתן לה אישיות ואתגר לעמוד בפניו איך להיות במשחק בלי סקנדי ויונתן (חבריי בריתה) אני דיי בטוח שהיא תגיע לאיחוד ואולי אפילו לגמר. היא צריכה יותר להתחבר אל אנשים - אבל בתאכלס אחלה מתמודדת.

ליהיא - אין לי מושג מה קורה איתה במשחק, אבל היא באמת אחלה. בדיוק כמו לטם ^ הן בברית, אני לא יודע מזויפת או לא. זה משחק ראשון של ליהי אין ספק שהיא לא מאיימת בשבט שלה והיא לא הולכת להיות מודחת בקרוב, גם לה יש סיכוי גדול להגיע לגמר. היא עושה הכל בשקט וזה טוב. מעניין מה יקרה איתה, אני מאמין שהיא תצליח להגיע לפיינל 5.

רועי - רועי בן אדם טוב, אסטרטג גדול אני לא רואה ממנו משהו! אבל אין ספק שהוא יודע איך להוביל את עצמו לאיחוד, הוא לא כ"כ מבין במשחק אבל יש לו ברית עם נטלי. הוא יודע בדיוק לאן להתחבר, אני חושב שהוא יגיע לאיחוד אבל יודח בפיינל 9.

נטלי - וואו, נטלי. אוקיי קודם כל - כולם מפחדים ממנה. היא אסטרטגית בנונית. יש לה שכל אבל הבעיה שהיא מביאה את עצמה למצבים שהיא מאיימת ביגלל הפה שלה, היא יכולה לקחת את הגמר בקלות. כח השכנוע שלה הוא הכי טוב פה במשחק היא יודעת להתחבר לאנשים ואין ספק שהיא מתמודדת חזקה לגמר ויש סיכוי גבוהה שהיא תיקח אותו.

ניני - ביזבוז במשחק הזה, לא הייתה צריך להכניס אותו לקאסט. הוא לא עושה כלום ומכיר בקושי את המתמודדים. בתור בן אדם הוא מצחיק מאוד, אבל חבל שהוא לא מביא את האישיות שלו למשחק - חבל באמת שהכנסתי אותו. הוא יהיה ממורמר במידה ועומרי ויובל יגיעו לגמר. חבל, אני מקווה שהוא לא יגיע לאיחוד. ובמידה והוא יגיע יש לו סיכוי טובה להגיע למקומות טובים - כי הוא פטי מאמין, ואנשים צריכים את הקול שלו. נגרר.

לינוי - טוב, גילתי שלינוי זה עומר. היא בקושי מתחברת למסנג'ר כבר. אני לא יודע מה לעשות - היא יכולה בקלות להגיע לגמר ולנצח אותו. יש לעומר (לינוי) ראש טוב מאוד. היא אסטרטגית מעולה, חכמה, טובה. רואים עלייה שזה לא משחק ראשון שלה, אני רק מקווה שהיא תתחבר יותר למסן ותיהיה יותר פעילה במשחק כמו בימים הראשונים! אני מאמין שהיא תגיע לאיחוד ואפילו לפיינל 7.

שבט שינגו המחודש

עומרי - המשחק שלך גרוע ביותר, היו לי ציפיות מימך - חבל. חשבתי שאתה תלמד את כולם איך משחקים אבל, אתה סתם מתלהב.. בתור בן אדם אתה אחלה ואתה החבר הכי טוב שלי. אבל תבין, אתה מכניס את עצמך למצבים מאויימים. אין לך ראש - אתה מאמין לכל מילה. אתה חש אסטרטג, אתה מבליט את עצמך. אני מקווה שתלמד קצת על המשחק ותשתפר, יש לך מקום לשיפור ואתה משתפ בצורת האסטרטגיה הגרועה שלך עם הזמן.. אתה תגיע לאיחוד אבל תעוף בשלבים מוקדמים לצערי Sad . פיינל 9/10.

יעל - צורת המשחק שלך מושלמת, את קולטת מצבים, אסטרטגיה שלך מושלמת. את השורדת הכי טובה במשחק הזה, את הפייבוריטית שלי. נכון שכח השיכנוע שלך והאסטרטגיה החברתית לא טובה. אבל את משתפרת עם הזמן. אין ספק שאני מצפה מימך להגיע לגמר ולקטוף את הפרס. אבל אני חושב שאת תודחי בפיינל 6, כיוון שאנשים יתחילו לפחד מימך. תנסי לשמור על פרופיל ממש נמוך. את חכמה - אבל אין ספק שאת עושה פה את המשחק. יש לך פסלון ותשתמשי בו בחוכמה. פיינל 4-6 ואם לו אז גמר.

יובל - עוד מתמודדת טובה ונפלאה, הבעיה שאת ועומרי שקועים כ"כ בברית ושתיכם רוצים להגיע לגמר ביחד וזה ממש לא טוב. אני מצפה מימך שתבגדי בו ותביני שזה המשחק. בהתחלה קצת רבת עם אנשים והמצב החברתי שלך לא כ"כ מזהיר. אבל את אחלה שורדת, יש לך פסלון חסינות ותשתמשי בו בחוכמה. פיינל 3-6 .

סקנדי - מתיי תשנה את האסטרטגיה שלך לעזעאזל? תפסיק להיות בולט! אתה לא מבין שככה אין סיכוי שתגיע לאיחוד? האסטרטגיה שלך (לא מבחינה חברתית) מעולה. אתה איש חכם בהחלט. אבל אתה מכניס את עצמך למצבים של איום.. יש לך כח שיכנוע מצוין, אתה מוביל צבא שלם של נגררים אחריך. אני הפעם לא חושב שתצליח להגיע לאיחוד.. פיינל 11 - 9 .

יונתן - אתה איש נחמד, אתה נגרר אחריי סקנדי. זה לא טוב, האסטרטגיה שלך לא כ"כ טובה.. תפסיק להיות פראנויד! תיזום מהלכים בעצמך, אתה יכול! יכול לצאת מימך משהו. אבל אל תפחד ותפסיק להיגרר! פיינל 11- 7 .

יפתיאל - אתה בחור נחמד, עלית עלייך שאתה התחזת לכמה אנשים במשחק. ולא משנה מה תמיד המתחזים יודחו בשלב מוקדם, כי אנשים יראו את זה. אתה חכם מאוד - בהתחלה לא החזקתי מימך הרבה, אבל השתפרת.. הבנת שצריך קצת לוותר על האגו העצמי ולהשתלב. אתה בברית חזקה עם יעל ואין ספק שאני מצפה שתגיע רחוק. פיינל 6-5

שלישית הגמר מבחינתי היא :

לטם, יעל ונטלי.
או
יובל, רועי וליהי.
חזרה למעלה Go down
https://surv.forumhe.com

הסיקור שלי לגביי המתמודדים !
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» סיקור המתמודדים! 23.2.11