הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

סיקור מתמודדים!

Go down 
מחברהודעה
yaeli^^

מספר הודעות : 158

סיקור מתמודדים! Empty
הודעהנושא: סיקור מתמודדים!   סיקור מתמודדים! EmptyWed Mar 02, 2011 4:39 pm

טוב כן אני יודעת שזה היה עד יום שבת אבל ביום ראשון ממש ירד לי החשק בגלל כל מה שקרה, ביום שני לא הייתי פה ואתמול היה את האיחוד וחפרו לי כל הערב... אז קבלו את הסיקור שלי D:

הסיקור יכלול:
- סדר המתמודדים מהכי פחות מאיים עליי להכי מאיים
- דעה אישית שלי עליו כמובן D: כשחקן וכבנאדם
- מ-1 עד 10 כמה הוא אסטרטגי, חברתי ומשימתי
- קולות אפשריים שיקבל בגמר
- הצבעות גמר אפשריות לפי עדיפות
- לאיזה שורד אמריקאי אני משווה אותו ולמה

תהנו ^^
חזרה למעלה Go down
yaeli^^

סיקור מתמודדים! Empty
הודעהנושא: Re: סיקור מתמודדים!   סיקור מתמודדים! EmptyWed Mar 02, 2011 4:49 pm

Like a Star @ heaven מקום 9 - עומרי Like a Star @ heaven

כבנאדם: הוא ממש נחמד והשיחות שלי איתו טובות, לפעמים קצת חופר יותר מדי על מוזיקה אבל בקטנה D:

כשחקן: אחד הגרועים שראיתי בחיי XD זה לא יאומן באיזה קלות אפשר להדיח אותו, והוא היחיד שהביא את עצמו למצב הזה. הוא כל כך מגוחך שהוא פשוט מסמן את עצמו להדחה בכוח, עשה הכל כדי שהפוקוס תמיד יהיה סביבו ורב עם אנשים על גבי הפורום. אם זה לא מספיק הוא גם פונה לאנשים ישירות ואומר להם דברים לא קשורים או בא אליהם בשאלות ישירות רצח :? אפילו על הבריתות שלו הוא לא סומך והרבה פעמים עושה לנו "בדיקת אמון" כאילו יש לנו איזה אינטרס לבגוד בו XD

כישורים:
אסטרטגי - 2
חברתי - 0
משימתי - 7
ציון כולל: 9/30

קולות שיקבל בגמר:
יובל, יפתיאל

הצבעה אפשרית בגמר:
הצבעת מרמור...

שורד אמריקאי שדומה לו: אוזי
ואני מתכוונת בעיקר לאוזי של עונה 16. הבנאדם הוא איום מהלך שהרבה יותר מדי בטוח בעצמו ועושה שטויות, ואפילו שיש לו אליל אני בספק אם זה מה שיעזור לו להינצל. בכל מקרה אין מצב שהוא יגיע לגמר XD
חזרה למעלה Go down
yaeli^^

סיקור מתמודדים! Empty
הודעהנושא: Re: סיקור מתמודדים!   סיקור מתמודדים! EmptyWed Mar 02, 2011 8:04 pm

Like a Star @ heaven מקום 8 - יובל Like a Star @ heaven

כבנאדם: כמו עומרי, היא ילדה ממש חמודה ואני חושבת שגם מחוץ למשחק היינו מסתדרות.

כשחקנית: היא לא משהו =\ אני חייבת להודות שבניגוד לעומרי יש לה טקט, והיא כן חושבת לפני שהיא עושה דברים, אבל משהו בה מאוד חובבני... לא יודעת להסביר. היא גם מאוד סימנה את עצמה בשלבים מסוימים (בעיקר כשהיינו צריכות לבחור מישהי לגלות) ועכשיו כולם יודעים שהיא יד ימינו של עומרי. בשורה התחתונה היא לא תגיע רחוק...

כישורים:
אסטרטגי - 3
חברתי - 5
משימתי - 7
ציון כולל: 15/30

קולות שתקבל בגמר:
עומרי, יפתיאל, ליהי

הצבעה אפשרית בגמר:
מה שעומרי יצביע Rolling Eyes

שורדת אמריקאית שדומה לה: תמי (עונה 4)
ההשוואה היחידה שאני רואה ביניהן היא ששתיהן נתפסו כיד ימינו של ה"אסטרטג" וכאיום בפני עצמן, למרות שהן היו חכמות והבינו את הטעויות של האסטרטג אבל לא עצרו אותו בזמן. חוץ ממנה אני לא רואה עוד מישהי שמתאימה ליובל XD
חזרה למעלה Go down
yaeli^^

סיקור מתמודדים! Empty
הודעהנושא: Re: סיקור מתמודדים!   סיקור מתמודדים! EmptyWed Mar 02, 2011 8:34 pm

Like a Star @ heaven מקום 7 - נטלי Like a Star @ heaven

כבנאדם: אממ בהתחלה חשבתי שהיא קצת מסובבת... לא יודעת למה, היא עשתה דברים שנראו לי נורא מוזר ומאולץ. אבל בסך הכל היא חמודה ואני מתה עליה

כשחקנית: יש לה הרבה פאקים בפאן האסטרטגי, וזאת גם הסיבה שהיא הרבה פחות מאיימת משלל הנגררים שלה - בגלל שהיא סימנה את עצמה הרבה יותר מדי. אבל כן היא יודעת פחות או יותר על מה מבוסס המשחק הזה והיא יודעת ליצור קשרים שלא רק יעשו מה שהיא תגיד אלא גם לא יעיזו לבגוד רק מהפחד ממנה.

כישורים:
אסטרטגי - 5
חברתי - 9
משימתי - 8
ציון כולל: 22/30

קולות שתקבל בגמר:
ליהי, לינוי, אני, רועי, יוני, לטם

הצבעה אפשרית בגמר:
כנראה שאני או לינוי... אבל אני די בטוחה שהיא תהיה ממורמרת אם יבגדו בה אז לא יודעת =\

שורדת אמריקאית שדומה לה: ג'רי
ואני מתכוונת לג'רי של עונה 2. הן ממש דומות בקטע ששתיהן ניסו להיות ביצ'יות בכוונה ולא שמו על אף אחד. לא היה אכפת להן מה חושבים עליהן העיקר שיעשו מה שהן רוצות ועל הדרך גם יהנו מזה כמה שאפשר ><
חזרה למעלה Go down
yaeli^^

סיקור מתמודדים! Empty
הודעהנושא: Re: סיקור מתמודדים!   סיקור מתמודדים! EmptyWed Mar 02, 2011 9:37 pm

Like a Star @ heaven מקום 6 - יוני Like a Star @ heaven

כבנאדם: בכלל לא הספקתי להכיר אותו, אז אני לא אעיד Smile

כשחקן: טוב זה ברור שהוא בין האנשים הכי פחות פעילים כאן... נטלי כבר תייגה אותו כחיית המחמד שלה ואני לא אתפלא אם זה לגמרי נכון. הוא פשוט לא עושה כלום וזה לא ממש מזיז לי XD הבעיה שבמשימות הוא ממש טוב!

כישורים:
אסטרטגי - 0
חברתי - 3
משימתי - 9
ציון כולל: 12/30

קולות שיקבל בגמר:
קשה לי להאמין שמישהו יצביע לו, סורי XD

הצבעה אפשרית בגמר:
נטלי מן הסתם, ואם לא היא אז לטם או ליהי...

שורד אמריקאי שדומה לו: טייסון (עונה 18/20)
מה שמזכיר לי בו את טייסון זה קודם כל הנגררות האין סופית הזאת :S אני לא יודעת אם כבר סיפרתי כאן כמה אני שונאת נגררים אבל יוני לא עוזר לי להירגע XD כמו טייסון הוא גם טוחן משימות רציני שצריך לשים לב אליו שלא יטחן פה כל דבר scratch
חזרה למעלה Go down
yaeli^^

סיקור מתמודדים! Empty
הודעהנושא: Re: סיקור מתמודדים!   סיקור מתמודדים! EmptyWed Mar 02, 2011 9:49 pm

Like a Star @ heaven מקום 5 - ליהי Like a Star @ heaven

כבנאדם: עוד מישהי שלא הספקתי להכיר בכלל...

כשחקנית: היא לא נראית חכמה במיוחד, מישהי כזאת שתשחק עד שהיא תודח ותשתדל להיות בסדר עם כולם. גם זאת צורת משחק שאני מאוד סולדת ממנה אבל מה לעשות, היא לא ראתה הישרדות והיא לא יודעת לשחק. זה מובן =\

כישורים:
אסטרטגי - 0
חברתי - 5
משימתי - 7

קולות שתקבל בגמר:
נראה לי שרק לטם XD אולי גם יוני ורועי

הצבעה אפשרית בגמר:
וואלה לא יודעת O: זה יכול להיות ללטם או עומרי או... כל אחד? :S

שורדת אמריקאית שדומה לה: כל הכוסיות האלה שמלהקים בשביל היופי
כולנו מכירים ושונאים את השורדות האלה שתמיד מודחות ראשונות (או נגררות לשלבים האחרונים בעונות פחות טובות) שכל מה שיש להן להציע זה את הגוף שלהן בביקיני. אני לא אומרת שהיא בטוח טיפשה אבל היא לא באה לנצח לדעתי =\
חזרה למעלה Go down
yaeli^^

סיקור מתמודדים! Empty
הודעהנושא: Re: סיקור מתמודדים!   סיקור מתמודדים! EmptyWed Mar 02, 2011 10:36 pm

Like a Star @ heaven מקום 4 - יפתיאל Like a Star @ heaven

כבנאדם: אני חייבת להגיד שהוא אחלה בנאדם ואני ממש אוהבת אותו! אפשר לדבר איתו על נושאים רציניים והוא מאוד אמיתי, זה משהו שאני מעריכה אפילו במשחק כזה. בתחילת המשחק הוא היה קצת מעיק אבל הוא למד את הלקחים שלו והשתנה Smile

כשחקן: הוא לא אסטרטג המאה אבל יש לו ראש, בעיקר אחרי הטעות המפגרת שהוא עשה בהדחה של אבי הוא למד לא לסמוך יותר מדי על אנשים ואפשר להגיד לזכותו שהוא מצליח לשמור על חזות לא מאיימת. אני שוקלת ברצינות לקחת אותו לגמר כי לא נראה לי שהוא יקבל באמת קולות, הוא לא אהוב במיוחד ולא יצר הרבה קשרים...

כישורים:
אסטרטגי - 4
חברתי - 2
משימתי - 6

קולות שיקבל בגמר:
עומרי ויובל אולי? יש מצב גם שלטם

הצבעה אפשרית בגמר:
עומרי, יובל או אני. לא חושבת שיתמרמר D:

שורד אמריקאי שדומה לו: ג'ון (עונה 19)
השוויתי אותו לג'ון רק בגלל ששניהם עשו מהלך ממש מפגר וניסו להיות "אסטרטגיים" כשבעצם הם נוצלו ע"י אסטרטג אמיתי. אבל ג'ון הודח מיד אחרי הטעות שלו ויפתיאל עדיין כאן... בזכותי Laughing
חזרה למעלה Go down
yaeli^^

סיקור מתמודדים! Empty
הודעהנושא: Re: סיקור מתמודדים!   סיקור מתמודדים! EmptyWed Mar 02, 2011 10:45 pm

Like a Star @ heaven מקום 3 - רועי Like a Star @ heaven

כבנאדם: אני מודה שלא יצרתי איתו שום קשר Razz

כשחקן: נגרר טיפש שחושב שהוא אסטרטג... כבר מהרגע שהוא סיפר שהוא אוהב מוזיקה מזרחית הבנתי שיותר מדי שכל לא יכול להיות לילד הזה. והוא הוכיח את זה שוב ושוב כשהוא היה בטוח שהוא יוזם מהלכים אבל בפועל התנדנד בין להיות הסמרטוט של סקנדי ללהיות הסמרטוט של נטלי. תוסיפו לזה את העובדה שהוא הצביע לניני למרות השמועות שכנראה יש לו אליל (והוא האמין לזה) אז באמת שאין לי מה להגיד... הסיבה היחידה שהוא נמצא כאן היא בגלל שאף אחד לא יטרח להדיח אותו.

כישורים:
אסטרטגי - 0
חברתי - 2
משימתי - 7
ציון כולל: 9/30

קולות שיקבל בגמר:
אני לא רואה מישהו שפוי שיצביע לטמבל הזה...

הצבעה אפשרית בגמר:
בטח עומרי או נטלי, מישהו שייראה בעיניו חזק.

שורד אמריקאי שדומה לו: לקס (עונה 3/8 )
אמנם לא ראיתי אף עונה של לקס אבל בכל פעם שמדברים על וונאבי אסטרטג שהוא בעצם אידיוט מזכירים את השם שלו, אז כנראה שיש ביניהם לא מעט דמיון D:
חזרה למעלה Go down
yaeli^^

סיקור מתמודדים! Empty
הודעהנושא: Re: סיקור מתמודדים!   סיקור מתמודדים! EmptyWed Mar 02, 2011 10:59 pm

Like a Star @ heaven מקום 2 - לטם Like a Star @ heaven

כבנאדם: לטם ילדה מדהימה! אני חולה עליה!! אחת החמודות שיש פה ואפשר באמת לדבר איתה על הכל מעבר למשחק. זה יכול להוות בעיה עכשיו כי כולם אוהבים אותה וזה אבל אני ברצינות חושבת שנישאר בקשר אחרי המשחק הזה D:

כשחקנית: היא לא איזה אסטרטגית מטורפת אבל היא יודעת מה היא עושה והיא חכמה, אני לרגע לא מזלזלת בשכל שלה D: אבל הבעיה העיקרית בלטם זה שהיא שקרנית ממש ממש גרועה... היא פשוט לא יודעת לחרטט אנשים זה יוצא לה נורא שקוף XD אבל עדיין היא מצליחה לא לאיים ולהישאר חמודה אז סחתיין עליה Smile

כישורים:
אסטרטגי - 5
חברתי - 9
משימתי - 7
ציון כולל: 21/30

קולות שתקבל בגמר:
נטלי, יוני, רועי, יפתיאל, ליהי ואולי אפילו לינוי

הצבעה אפשרית בגמר:
זה כנראה יהיה לי, ללינוי או לנטלי לא יודעת D:

שורדת אמריקאית שדומה לה: אליזבת' (עונה 2)
זה פשוט קופי! שתיהן ממש ממש חמודות וכולם אוהבים אותן ומדברים איתן על הכל, ומצד שני הן גם לא פראיירות והן יודעות את המצב שלהן במשחק. ואפילו שמודעים לזה שהן חכמות ישאירו אותן רק בגלל החמידות XD
חזרה למעלה Go down
yaeli^^

סיקור מתמודדים! Empty
הודעהנושא: Re: סיקור מתמודדים!   סיקור מתמודדים! EmptyWed Mar 02, 2011 11:10 pm

Like a Star @ heaven מקום 1 - לינוי Like a Star @ heaven

כבנאדם: אני חייבת להודות שאני לא מתה על האופי שלה... יש לה קטעים שהיא יורדת על אנשים בצורה שהיא כבר מעבר למשחק ממש ברשעות. כאילו תנוחי אפשר לחשוב מי את בכלל שתשפטי אותם XD

כשחקנית: האויבת הנצחית שלי. אני מודה שבהתחלה חשבתי שהיא תמימה ונגררת אבל זה היה רושם מוטעה לגמרי. היא שחקנית טוטלית שתעשה הכל כדי לנצח והיא אסטרטגית מעולה! היא אפילו הצליחה לעבוד עליי כמה פעמים! הבעיה איתה שכרגע היא די סומכת עליי ואני לא רוצה להדיח אותה למרות שאני יודעת שהיא מסוכנת, ונטלי די חזק איתנו אז עדיף לשמור על השילוש הקדוש הזה לעת עתה...

כישורים:
אסטרטגי - 10
חברתי - 7
משימתי - 7
ציון כולל: 24/30

קולות שתקבל בגמר:
נטלי, לטם ואולי יפתיאל ואני

הצבעה אפשרית בגמר:
כנראה אני או נטלי... אבל לא יודעת XD

שורדת אמריקאית שדומה לה: סנדרה
למרות שאני די אוהבת את סנדרה יש ביניהם דמיון גדול מאוד. סנדרה היא אחת התחמניות הגדולות שהיו בהישרדות אבל היא תמיד נתפסת כנגררת וחלשה ובגלל זה לא שמים לב אליה. וזה בדיוק המשחק של לינוי! בגלל זה אני מאוד אשמח לשים קץ לשהות שלה במשחק הזה Twisted Evil
חזרה למעלה Go down

סיקור מתמודדים!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» סיקור מתמודדים כי משעמם ...
» שיחות עם מתמודדים
» סיקור המתמודדים! 23.2.11
» סיקור על כל מתמודד
» סיקור על המתמודדים