הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

עדכון קומונה יומי B-:

Go down 
מחברהודעה
yuvalb1998

yuvalb1998

מספר הודעות : 255

עדכון קומונה יומי B-: Empty
הודעהנושא: עדכון קומונה יומי B-:   עדכון קומונה יומי B-: EmptySat Mar 05, 2011 11:14 pm

אם לא הבנת , הסמיילי בכותרת זה כאילו עם שיניים בחוץ XDDD
לאמשנה , הקיצור , נתחיל בעדכון (:
קודם כל ולפני הכל , אני מצטערת ששכחתי לומר אבל ההורים שלי נסעו לסופש, והייתי בבית של אחותי, והמחשב שלה מקולקל .. > < , מה שאומר שלא יכולתי להיות במחשב כל היום .
אבל מה שכן קרה , זה שיצרתי קשר עם אניטה [ חלקכם לא יודעים מי זאת , היא הייתה אמורה להירשם , אבל בסוף לא . לאמשנה XD ] הקיצור , ישלנו את המספרי פלאפון אחת של השניה , ושלחתי לה SMS להגיד לעומרי שידבר עם נתנאל ויתן לו את הזכות של הפסלון חסינות שלי.... הנה ציטוט :
" את יכולה למסור לעומרי בפרטי שידבר עם נתע על האליל?שיעביר לו את הזכות.. "
זה במדיוק מה שאמרתי לה , אז היא דיברה עם עומרי , והוא דיבר עם נתנאל .
לפי מה שעומרי אמר לי , נתנאל לא הסכים בהתחלה , ואז יעל שכנעה אותו 5 דקות לפני תחילת המועצה.
אז תודה רבה גם ליעל , ולא מזניחים את עומרי יקירי אז תודה גם לו.
בכל מקרה, בסופו של דבר, הפסלון היה אמיתי , השערתי הייתה נכונה, בקיצור ליהי הוגנה מהדחה, והיא איתנו בברית גלויה. כן אנחנו סומכים עליה, אבל בכל מקרה אמרנו שכל פעם שנדבר איתה נוציא את יעל מהקבוצה , כי חלקנו חושבים שיש עדיין חשש קטן שהיא תחזור אל הקבוצה השניה ותגיד להם שיעל בוגדת בהם.
המצב עכשיו לפי מה שאני יודעת הוא שלנטלי כבר לא נשארו חברות שהיא ממש סומכת עליהן , מה שיצא זה שהיא עכשיו סומכת ממש על יעל , וכמובן זה טוב בשבילינו.
יעל תמשיך להביא לנו מידע , ואנחנו בתרגילינו הקטן , מקווים שנצליח לעבוד עליהם שרועי הוא המדליף.
גמככה הם לא סומכים עליו כ'כ, אז אני מקווה שהצלחנו בזה ועכשיו בכלל לא.
נמממממממממ, טוב לאמשנה , עומרי השניה אמר לי שהוא יודע שהם לא קנו אתזה.
כנראה שהם ידעו כבר בהדחה הבאה שיעל בוגדת בהם , זה יהיה כבר שקוף מידי P :
אבל עד שהם לא ידעו , יעל תיהיה איתם כל הזמן בדבק ותביא לנו עדכונים מאצלהם.
אני ועומרי חושדים שיש ליוני פסלון , אבל אנחנו לא יודעים , בטח יעל כבר תוודא אתזה ..
הכל עכשיו יהיה תלוי במשימת חסינות ומכירה הפומבית , לגבי המכירה ...
אני חושבת שכדאי לחסוך לצמיד וטו , כי הוא ימכר שמה P :
חוצמזה שמה אפשר כבר לעשות במכירה פומבית XD?
והמשימת חסינות נקווה שנטלי לא תזכה כי היא הבחירה שלנו כנראה ..
מקווה שיעל תגלה למי הם רוצים להצביע ואז איכשהו . XD
עדכון הבא מחר (;
חזרה למעלה Go down

עדכון קומונה יומי B-:
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1