הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

<-- יום 34 -->

Go down 
מחברהודעה
yaeli^^

מספר הודעות : 158

<-- יום 34 --> Empty
הודעהנושא: <-- יום 34 -->   <-- יום 34 --> EmptyWed Mar 09, 2011 12:18 am

טוב אני מודה שאני ממש עייפה והעיצוב החדש של הפורום לא מעודד אותי לכתוב יותר מדי, אבל הבטחתי להמשיך לעדכן גם אם אני אזכה בפרס ואני מתכוונת לעמוד בזה Smile

אז קודם כל נתחיל עם ההדחה של לינוי:
לפי הכותרת כבר הבנתם שהיא הצליחה XD ות'אמת התוצאה ממש איכזבה אותי. קודם כל נטלי הייתה הרבה פחות נסערת מההדחה הזאת ממה שציפיתי (מה שגרם לי לחשוב שברית הבנות לגמר הייתה שקר מההתחלה) ואפילו לא כל כך הזיז לה מי הדליף לעומרי שאנחנו נצביע לליהי.
זה ישר הדליק אצלי נורה אדומה scratch כשאנשים אדישים למשהו במשחק הזה זה לא סימן טוב. זה אותו סימן שמופיע כשאנשים מדברים בקיצור, מסבירים את עצמם יותר מדי ומשתמשים בהרבה "..." - זה אומר שקר.
אם זה לא מספיק, מה שכתבנו על הפתקים עם ההפללה על רועי לא עבד בכלל והם ישר הבינו שזה נסיון סכסוך. אפילו שזה היה מאוד שקוף וטיפשי, ציפיתי שהיא לפחות ת-ח-ש-ו-ד שיש לו קשר לזה.
זה גורם לי לחשוב שאולי נטלי ורועי לא כל כך שונאים אחד השני... ואולי הם אפילו בברית לגמר.
מהצד השני של המתרס עומרי, יובל, יפתי וליהי שמחו מאוד והמשיכו לקרוא לי "גאונה" ו"מלכה", כן זה מחמיא לי מאוד ואני אוהבת שמהלכים טובים מצליחים, אבל זה מרגיש לי כ"כ שאני המודחת הבאה XD או שלפחות יהיה נסיון להתהפך עליי, זה מלחיץ כשאתה יודע שרואים בך איום. השתדלתי לקחת כמה שפחות קרדיט לעצמי ולהישאר צנועה, גם בגלל שזה האופי שלי (פה לא רואים את זה כל כך כי זה משחק ואני נהנית להתלהב מעצמי, אבל בחיים אני באמת צנועה) ומן הסתם בגלל שזה מעצבן אנשים (ע"ע עומרי ונטלי).

קרועה בין 2 מחנות confused
טוב אז נשארנו תשעה, כלומר פיינל אי זוגי ואני הקול המכריע =\ אין תיקויים, אין אלילים, רק אני וההצבעה שלי יחליטו מי יעוף מהמשחק הזה. זה לפחות מה שחשבתי בהתחלה...
ידעתי שזאת הזדמנות טובה להיפטר מעומרי. עכשיו הוא בטוח בעצמו ושיש לו רוב, הוא סומך עליי כי ראה שבאמת כולם הצביעו לליהי כמו שאמרתי ובלי קשר הוא ממש חופר ומציק ודי נמאס ממנו באופן כללי... השאלה איך אני עושה את זה בלי להיות יותר שנואה מג'סטין ביבר?
מצד שני אני יכולה להישאר איתם ולסבול את עומרי עוד קצת, ובינתיים להדיח את יוני. האמת שיוני לא מפריע לי כ"כ, הטיעון היחיד שיש לי נגדו זה שהוא טוב במשימות ושפוט של נטלי. אבל כמו שלמדתי בהמשך את השפיטות של יוני קל מאוד להשיג, ואני חושבת שהוא שפוט שלי עכשיו כמעט באותה מידה אם לא יותר D:
אז מה עדיף? לעצבן את עומרי או לעצבן את נטלי? לפעמים כשאתה תקוע במצב בלתי אפשרי, כדאי לאמץ פתרונות שכבר השתמשת בהם בעבר. במקרה שלי זה היה מאוד מסובך, אבל מה לא עושים בשביל לנצח? Razz

המכירה הפומבית שהצילה אותי cheers
במשימת החסינות שוב כולם עזרו לנטלי והיא זכתה, וידעתי שאני חייבת את זה כתירוץ לבגידה בעומרי "היית האיום הכי גדול" ונטלי מן הסתם איום גדול יותר, אז חייבים לחסן אותה XD גם בכללי לא רציתי שעומרי יהיה חסין כי אז הוא היה הרבה יותר שחצן וחופר ממה שהוא בדר"כ geek
אז אתמול ניגשנו למכירה פומבית, ואני חייבת להגיד שזה היה אחד המצחיקים אם לא ה- XD נטלי קנתה מכתב מאוד אופטימי מאיזה טניה אחת, ויוני קנה אספקת טיטולים לשנה חחחחחחחחחחחחחחחחחח נתנאל הרגת! lol!
אבל החלק המעניין באמת היה הנסיון שלי להישאר כמה שיותר נייטרלית ולא להלוות כסף לאף אחד, אבל מצד שני לייעץ ככה שכל ברית תשיג את הפריטים שאני רוצה שהיא תשיג.
ככה רועי קנה עזרה למשימת החסינות, למרות שלא כל כך שינה לי מי ייקח את זה אבל העדפתי לגמור קודם לעומרי את הכסף כי היה להם יותר... וגם שנטלי לא תיקח זה חשוב D:
אח"כ יפתי קנה קול כפול, שבאותו רגע לא חשבתי על המשמעות העצומה שלו ורק אח"כ התברר לי שזה מה שבעצם הציל אותי מצעקות של עומרי ויובל ><
שאר הפריטים לא ממש חשובים ואני אסביר עליהם יותר מאוחר Smile

Like a Star @ heaven ביצוע ההדחה Like a Star @ heaven
אחרי שעברנו את כל המשימות והפרסים למיניהם, הגיע הזמן לגשת לעבודה. הדבר הראשון שעלה לי לראש היה להשתמש בקול הכפול הזה, שתקף רק להדחה אחת, כדי לשחזר במדיוק את מאורעות ההדחה של לינוי רק שהפעם החיסרון יורגש הרבה יותר והמודח לא יעלם אחרי ההדחה XD

בתפקיד לינוי (הקורבן) - עומרי
בתפקיד ליהי (הפתיון) - יוני
בתפקיד יובל (ספק האליל) - אני ונטלי
בתפקיד המבצע - אני כמובן king

אז בשלב הראשון הייתי צריכה לדאוג שעומרי ויובל באמת יצביעו ליוני, ושנטלי תאמין לזה. זה היה קצת קשה כי הם עשו איתה כל מיני שיחות לא קשורות וניסו לחרטט אחד את השני שהם בברית ויצביעו ללטם XD אין לי מושג מה הייתה הפואנטה של זה (אם הייתה) אבל זה באמת היה חופר ומיותר. מ גם שכל אחד רצה לזייף לשני ריבים ושיחות וידוי כדי לבדוק שהמידע שאני מעבירה הוא באמת נכון ושסומכים עליי >< איזה הגזמה!! זה רק משחק אתם יודעים scratch
בסופו של דבר הצלחתי והמטרה הבאה הייתה לדאוג שליוני יהיה אליל. נטלי קיבלה רמז כפרס במכירה ואני קיבלתי אפשרות לבחור בין יתרון בחסינות לרמז, וברור כבר במה בחרתי...
שתינו יצאנו למסע חיפושים שנגמר מהר מאוד, ובסופו מצאנו 2 אלילים (בטימטומי חשבתי בהתחלה שזה אותו אחד XD).
נטלי כמובן לא רצתה לבזבז את האליל שלה כי חס וחלילה אולי היא לא תזכה בחסינות הבאה והיא חייבת להיות מוגנת, אז כן בואי נשתמש בשלי "אני עושה הכל בבית הזה!" XDDD

אז חשבתי שזה באמת לא הוגן, ועוד היום יום האישה הבינלאומי!! לא הייתי מוכנה לאפליה הזאת ולכן הגיתי רעיון מעט מרושע:
לגרום לנטלי לחשוב שאחד האלילים שלנו מזוייף והשני אמיתי, כדי שיוני ישתמש בשניהם וככה גם לא יהיה לה אליל להדחה הבאה (שבה אני מתכוונת להיפטר ממנה). זה לקח קצת זמן לשכנע אותה אבל בסופו של דבר זה עבד, ושתינו העברנו את האלילים ליוני.

הכל הושלם, ההצבעות נספרו, האלילים שומשו... ועומרי נפרד לו סופית מהמשחק D=
ואיתו הלכו 2 אלילי החסינות האחרונים (בינתיים) שלא ברשותי. בנוסף גם נשארתי במצב טוב עם שתי הבריתות ואף אחד לא כועס עליי, ככה שאני מאמינה שיהיה בסדר....
אבל (וכן, תמיד יש אבל) הפיינל 8 כמו כל פיינל זוגי, טומן בחובו בליינדסייד או תיקו, שני דברים שאני מעדיפה לא לפגוש באופן אישי במשחק הזה.
בשביל התכנונים המלאים למה אני הולכת לעשות הפעם, תצטרכו לחכות לעדכון הבא Wink
חזרה למעלה Go down

<-- יום 34 -->
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1