הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

<-- יום 3 -->

Go down 
מחברהודעה
yaeli^^

מספר הודעות : 158

<-- יום 3 --> Empty
הודעהנושא: <-- יום 3 -->   <-- יום 3 --> EmptySun Feb 06, 2011 12:17 am

טוב אז התחלקנו לשבטים... וממש לא אהבתי אותם.
קודם כל בגלל שאני עם מריו Mad וגם בגלל שאני עם 2 מתוך שלושת היצורים (צחי, יפתיאל ואבי) שכנראה פשוט לא אישרו אותי עדיין או שהם סתם לא פעילים.

מרגע שהתחלקנו עומרי לא נח לרגע וכבר צירף אותי לעאלק ברית עם יובל, קרין ומריו. בלי שיובל אפילו הייתה מודעת לזה XD די אני יודעת שאתם חמולה למה להיות יותר שקופים ממה שאתם כבר? scratch

דיברתי עם קרין ולטם גם, ושתיהן סבבה כזה אבל מכירות במציאות וזאת בעיה. קרין איתי בשבט ולטם לא =\ אבל דאגה "להזהיר" אותי שיש חמולה עומרי-ניני-ליהי. באמת?!? בחיים לא הייתי עולה על זה!! הם לא באמת רשמו את בטופסי הרשמה XDDD טוב זה לא כזה משנה זה אומר שלטם סומכת עליי, וזה טוב. ואני חושבת שסקנדי ביחסים טובים איתי גם.

עכשיו נעבור לבעיה המרכזית - מריו. זה בנאדם שאני יכולה בלב שלם להגיד שאני שונאת. הוא נחש מהגהינום שצריך להכחיד Twisted Evil ואיך אני יודעת שהוא יבגוד? כי כל מה שהוא אומר בשיחות הברית זה "בואו נקרע אותם במשימה!" ודברים שלא קשורים למשחק = הוא רק מנסה להוציא מידע ולא לתת לנו כלום. אני יודעת שהוא בברית עם לינוי (שהיא אחלה אגב) ובטוח שהוא עומד לבגוד בנו איתה.

עוד משהו.. עומרי מעיק ברמות. הוא כזה רושם בועידה של הברית "אני יודע שיש 2 בריתות בשבט השני שמעתי מלפני החלוקה" אבל הוא לא רשם מי הבריתות וממי הוא שמע lol! בקטע הזה נשפכתי, כמה טיפש אפשר להיות?

איך שאני רואה את זה.. בהדחה הראשונה של השבט או שיהיה תיקו או שקרין תצטרף למריו, לינוי והיצורים והם ידיחו את עומרי או אותי. בהתחלה חשבתי שיובל היא זאת שתצטרף אבל היא מכירה את עומרי מלפני המשחק, היא לא תבגוד בו.
ומצד שני קרין עם לטם וסקנדי, אז בעצם לא סביר שהיא תחבור למריו.. אם יוצאים מנקודת הנחה שסקנדי לא רוצה שמריו יתחזק. אבל לא יודעת, כרגע אני מרגישה במיעוט P:

לילה טוב Sleep
חזרה למעלה Go down

<-- יום 3 -->
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1