הישרדות אמזונס
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות אמזונס

16 ישראלים עומדים לצאת להרפתקאה של פעם בחיים, הם התחרו אחד בשני,יעברו הדחות קשות,משימות חסינות ועוד המון כדאי לזכות בתואר הזוכה הגדול של הישרדות אמזונס. אבל רק אחד יסיים את המסע הארוך, רצוף משימות, בריתות והדחות. והוא זה שיהיה השורד האחרון.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

משימת חסינות ראשונה 6.2

Go down 
מחברהודעה
קרין

מספר הודעות : 21

משימת חסינות ראשונה 6.2 Empty
הודעהנושא: משימת חסינות ראשונה 6.2   משימת חסינות ראשונה 6.2 EmptySun Feb 06, 2011 9:12 pm

קומונה יקרה שלום,
קודם כ ההצבעה שלי לחסינות של השבט השני:לטם
כיאלו ברור! לטם היא אחת החמודות אם לא ה..
ווואי היום היה משימת סינוצתת ראשונה וכל כך ניצחנו!!!! Exclamation Exclamation Exclamation
אמ...אני לא מרגישה כיאלו ממש תרמתי למשימה אבל ואט אבר ניצחנו לא אכפת לי...
אבל היום הכול התהפך! חשבתי שאני בברית עם עומרי יובל יעל ומריו...אבל מריו עזב את המשחק (כיאלו מה אחי רק התחלנו, לא חשוב קיצר) זה הרס את כל התוכניות לגמרי! ועכשיו אני כנרא עם לינוי אבי יפתי ויעל שזה הברית השניה לגמרי הכול התהפך...אני לא יודעת ממש מה לעשות scratch כיאלו הבטחתי לשניהם ובשני המקרים אני יצא רע...
אוווף נו...אני יעדכן אותך מחר או מחרותיים...בעיייי I love you I love you I love you
נ.ב נראה לי שמריו היה בברית סודית עם יפתי כי אחרת הוא לא היה אומר לו שיש ברית (הברית הקודםמת) עם יובל עומרי אני ויעל...כיאלו הוסא גילה לו שכדי לו שאני יהיה איתו..למה הוא אמר לו את זה? אווף מסובך...ואני גם לא מרגישה כיאלו אני יכולה לסמוך על יפתי במיוחד לא על אבי...אוףף מה לעשות? אה..ו..יש גם את לינוי ויעל שהם יותר קרובות אלי.. על לינוי אני דיי סומכת...
טוב עכשיו באמת בעייי! I love you
חזרה למעלה Go down

משימת חסינות ראשונה 6.2
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» משימת חסינות
» משימת אליל חסינות
» משימת פסלון חסינות!
» משימת חסינות אישית - שבט מרניון
» הדחה ראשונה